Skocz do zawartości

SPRZEDAM KOMPUTER STACJONARNY - SKRZYNKA + MONITOR


vharijjen

Polecane posty

Witam uprzejmie;

Mam do sprzedania złożony kilka miesięcy temu (niecałe pół roku) zestaw komputerowy. Wszystkie elementy w nim zawarte były kupione między kwietniem a sierpniem bieżącego roku (to jest 2016) i są wciąż na gwarancji (niektóre jeszcze 1,5-rocznej, niektóre 2,5-letniej). Jedynym elementem, który nie spełnia tego kryterium, jest... 10 letnia obudowa Chieftec, solidna i ciężka, do której byłem przywiązany ;). Komputer był bardzo mało używany, gdyż jako 30-latka dopadło mnie życie w postaci pracy, obowiązków i - w bliskiej perspektywie - dzieci :). Ponieważ okazało się, że do grania (w porywach) dwie godziny w tygodniu wystarczy w zupełności PS4, chciałbym oddać ten zestaw w dobre ręce, zamiast gapić się na niego tęsknym wzrokiem niczym sroka w gnat.

W skład zestawu SKRZYNKA wchodzą:

  • procesor Intel Core i7 6700K (niekręcony), 4x4.0 GHz 8MB (Skylake);
  • chłodzenie  SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2;
  • karta graficzna MSI GeForce GTX 1060 6 GB GDDR5;
  • płyta główna Asus Z170 PRO GAMING;
  • pamięć Corsair 16GB 3000MHz Vengeance LPX Red CL15 (2x8192);
  • zasilacz Thermaltake 700W TR2 S;
  • dysk twardy  Samsung 250GB 2,5'' SATA SSD Seria 850 EVO + sanki-przejściówki na 3,5'';
  • dysk twardy  WD 2TB IntelliPower 64MB G;
  • nagrywarka Blu-Ray Asus (muszę sprawdzić dokładny model);
  • urządzenie MODECOM 3,5" CR-110 All-in-One 2x USB 3.0 + eSATA czarne;
  • pełne okablowanie + pudełka do każdego elementu + naklejki (wszystkie nieużyte);
  • ww. obudowa Chieftec, ale jest tak stara, że modelu nie pamiętam :P;
  • WINDOWS 7 HomePremium + Windows 10 Home (7 updateowana do 10, ale zainstalować można jedno bądź drugie - są przypisane do płyty głównej; 7 ma oryginalny nośnik fizyczny, 10 to 'jedynie' oryginalny klucz);
  • MICROSOFT OFFICE 2016: Word + Excel + PowerPoint + Outlook ('jedynie' oryginalny klucz).

Dodatkowo w skład zestawu FULL WYPAS wchodzą:

  • monitor Samsung 21,6'' FullHD (1920x1080) L22C300HS;
  • głoścniki Logitech Multimedia Speakers Z200.

PROPONOWANE CENY: zestaw SKRZYNKA 4000 zł; zestaw FULL WYPAS 4300 zł. Ceny są moim zdaniem okazyjne (wartość samej skrzynki to w chwili obecnej około 5400 zł wg. cen w sklepie X-KOM.pl, ale za nówki - obniżam zatem cenę o 1400 zł na start), ALE PODLEGAJĄ DALSZYM NEGOCJACJOM! Zależy mi na sprzedaży tego sprzętu, więc wiecie ;)...

I teraz najważniejsze: mieszkam w Trójmieście i nie bardzo wyobrażam sobie wysyłki tego sprzętu, więc rozsądne jak dla mnie będą oferty od Osób mieszkających w rozsądnych odległościach od Trójmiasta.

JEST TO ABSOLUTNIE POWAŻNA OFERTA - SPRZĘT JEST PRAWIE NOWY (poza obudową, która jest lekko porysowana tu i tam) I W 100% SPRAWNY. GWARANTUJĘ 100% ZADOWOLENIA, KAŻDA GRA HULA NA ULTRA JAK SZALONA (testowałem Wiedźmina 3 oraz The Division). KOMPUTER WŁĄCZANY W SUMIE ZE 30 RAZY. UDZIELAM 14 DNIOWEJ GWARANCJI ROZRUCHOWEJ NA SPRAWDZENIE CAŁOŚCI I ZACHWYCENIE SIĘ WYDAJNOŚCIĄ TEGO POTWORA :).

NIE SPRZEDAJĘ SKRZYNKI NA CZĘŚCI!!!

Jutro załączę zdjęcia :). Pozdrawiam i zapraszam!

EDIT: nie zdążyłem zdjęć załączyć, już sprzedane. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...