Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prox0123

Dark Souls III - Nie mogę połączyć się z innymi graczami online

Polecane posty

Witam, troche po premierze DS3 mialem pewne problemy z laczeniem sie z innymi graczami. Kiedy probowalem przyzwac innego gracza znakiem, udawalo mi sie to jakies raz na 10-20 razy a same znaki przyzwania aktualizowaly sie bardzo wolno i bylo ich znacznie mniej niz u innych graczy, kiedy zaraz po premierze gry grala w nia masa ludzi, przechodzac przez cala gre zostalem zaatakowany przez innego gracza moze 2-3 razy. Wnioskuje ze moze to byc problem z moim routerem, modemem lub dostawca internetu, nie znam sie na laczach internetowych na tyle aby wiedziec czy cos z wymienionych przezemnie rzeczy moze to powodowac, ponizej zamieszczam moj link do speed testu internetu, i inne informacje. Bardzo prosze o pomoc kogos bardziej zorientowanego w temacie poniewaz problem nadal wystepuje a bardzo bym chcial uporac sie z nim przed wyjsciem dodatek :) (Moje podejrzenie ze problem ten jest spowodowany moim routerem lub dostawca internetu wynika stad ze problemy z hostowaniem gier i tym podobnych mialem juz wczesniej w innych tytulach a nawet na konsoli w ds2)

Speed test:

http://www.speedtest.net/my-result/5594283928

Model routera:

D-Link DIR-615

Model Modemu:

CISCO EPC3008

 

Przywolanie.png

 

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Moj błąd, bardzo prosze o przeniesienie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest problem z routerem. Fakt braku inwazji wynika z tego, że jeśli grałeś głównie samemu to miałeś mniejszy priorytet na inwazje(wszyscy na to narzekają i przez to też niektóre z przymierzy są bezużyteczne). Jak przyzwiesz fantomy do pomocy to prawdopodobieństwo jest o wiele większe.

Problem z przyzywaniem wynika tylko z tego, że bardzo dużo osób przyzywa inne fantomy, a znaki nie nadążają się aktualizować. Jeśli ktoś przyzwie innego gracza przed tobą to pojawi ci się błąd. Miejsce, z którego dodałeś zrzut ekranu jest silnie okupowane przez graczy, co chcą pvp i przyzywają jak szaleni dlatego masz problem. Proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...