Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrazyShooter

Wiedźmin 3, levelowanie

Polecane posty

Witam

Gram już w Wiedźmina 3 jakieś 160h. Jestem obecnie na poziomie 31 z kawałkiem, tuż przed rozpoczęciem zadania fabularnego ,,Ostatnie przygotowania". Obecnie posiadam wyśmienity rynsztunek niedźwiedzia, schematy na mistrzowski już mam ale nie mam pojęcia jak wbić wymagany 34 lvl. Wykonałem chyba wszystkie zadania poboczne, zlecenia i znalazłem wszystkie schematy na wiedźminskie rynsztunki. Czy skończenie fabuły podstawki dobije mi do 34 lvl? Chciałbym mieć mistrzowski ekwipunek przed rozpoczęciem dodatków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Velen i Novigradzie wszystkie. na Skellige ominąłem tylko te na morzu bo w 80% to zwykła kontrabanda z raczej mało wartościowymi rzeczami, na wyspach jednak zrobiłem wszystkie. No i guzik, mam 31 lvl. Przypomnę , że jestem przed wykonywaniem zadań dla Ciri, Avallaha itp. Zadanie nazywa się ,,Ostatnie przygotowania", i nie wiem czy resztka gry która została mi do ogrania ( mówię to tylko o podstawce, dodatków jeszcze nie tknąłem) pozwoli mi wbić ten 34 lvl. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, za każde zadanie fabularne jak dobrze pamiętam dostajesz 1000xp a trochę tego jeszcze zostało mimo wszystko, bo masz te zadania dla Ciri, Avalac'ha i parę innych pierdółek (o ile się nie mylę zadanie z Radowidem) no i na Skellige jeszcze będzie trochę zadań głównych pozwalających trochę podbić lv. Także na spokojnie powinieneś dać radę z 34, sam zawsze jak kończyłem wątek główny to miałem 35 lv także, jest to jak najbardziej do zrealizowania. A jeżeli już w Sercach z Kamienia będzie Ci brakowało pd do kolejnego lv to śmiało możesz dać mi znać bo znam dobre miejsce na mapie do wbijania exp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...