Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kali97

Smartphone -1000zł

Polecane posty

Siemka :) Poszukuję telefonu w granicach 1000zł,najlepiej na androidzie. Co do wymagań,jakie stawiam urządzeniu to przede wszystkim :

-Ekran maks. 5",większe telefony są dla mnie nieporęczne,o ile to możliwe jak najwyższa rozdzielczość i matryca IPS

-Jakość dźwięku na słuchawkach,aby była możliwie jak najlepsza

-Aparat,który robi w miare fajne zdjęcia

Z gier będe naparzał tylko w pokemony,takze nie musi być jakoś szczególnie wydajny. Nie boje się "chinoli",jednak chciałbym aby ewentualnie był on z polskiego sklepu i z polską gwarancją

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rozmiar trochę ogranicza wybór. W tej cenie można dostać świetny Meizu MX5, tylko ma 5,5". Z mniejszych jest na przykład Samsung Galaxy S5 Neo, ale to dalej powyżej 5". Niby jest jeszcze taki Galaxy A3 2016, który ustępuje powyższym telefonom, brakuje mu stabilizacji obrazu, lecz ma 4,7".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Telefony które podałeś są ciekawe,ale mam pytanie dotyczące xiaomi. Spodobały mi się dwa modele,konkretnie redmi 3 pro i redmi 3 pro tab (ten większy). Czy są warte uwagi ? Da się je dorwać w polskiej dystrybucji ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wyglądają super,jednak słyszałem,że to xiaomi jest najlepszy jeśli chodzi o odtwarzanie muzyki. Mi najbardziej spodobał się model Redmi 3 pro. Wyhaczyłem też kilka sklepów polskich,sprzedających xiaomi. Pytanie,czy są one bezpieczne. Konkretnie chodzi mi o xiaomi.com.pl i sklepxiaomi.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...