Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mesersmize

Rozwiązany: Smartfon (Android) w okolicach 2 tys zł

Polecane posty

Witam serdecznie.
Zastanawiam sie nad wymiana swojego telefonu ( Samsung Galaxy s4) na lepszy. Zaczal sie niestety psuć. Do tej pory bylem zadowolony z niego jak z zadnego telefonu wczesniej. W zwiazku z tym myslalem o wymianie na nowszy model z serii S. 
S6 jednak zrazila mnie do siebie brakiem slotu na karte pamieci , niewymienna bateria i licznymi skargami na ciagle przegrzewanie sie.
S7 z kolei udalo znalezc mi sie w cenie 2300 zl. Jeszcze bylbym w stanie tyle zaplacic jednak to samo co przy 6. Niewymienna bateria troszke mnie odstrasza.
W zwiazku z tym moje pytanie. Czy ktos z Was bylby w stanie pomoc mi wybrac cos w cenie plus minus 2 tys?
Oto co by mnie interesowalo:
-Przede wszystkim wydajnosc i plynnosc dzialania nawet z wieloma aplikacjami w tle.
-Lubie czasem pograc,nie zaszkodziloby wiec posiadac sprzet mogacy pociagnac cos fajnego :)
-Slot na karte pamieci i wymienna bateria bylyby wskazane, chociaz to drugie jestem w stanie przezyc jezeli ktos z was ma wieksza wiedze na ten temat i jest w stanie uargumentowac mi ze nie ma sie czego obawiac :D
-Nienajgorszy aparat tez pewnie od czasu do czasu by sie przydal
- Opcjonalnie byloby fajnie miec slot na 2 kary sim ale zakladam ze bedzie o to ciezko wykluczajac chinczyki , a wiec nie jest to wmagane :)

Ogolnie raczej nie biore pod uwage innego systemu niz android. Iphony uwazam za przeplacanie ( Tak , zdaje sobie sprawe ze niektorzy moga sie ze mna nie zgadzac ale nie o to tutaj chodzi) z kolei windows po prostu jakos mi nie podchodzi na telefonie :) 

Coz niewiele wiecej przychodzi mi do glowy. Chetnie cos dopowiem jezeli ktos uzna ze potrzebuje bardziej szczegolowych informacji :)
Mam nadzieje ze uda mi sie znalezc tutaj pomoc i z góry dziekuje :)
P.S
Prosze tez o ewentualne opinie na temat Galaxy S7. Czy warto byloby go kupic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść wymienną baterię i bierz Galaxy S7. Jeżeli znalazłeś go w takiej cenie, to nie ma się nad czym zastanawiać. Mało telefonów ma już wymienną baterię, w erze turbo-ładowarek i powerbanków nie powinna to być rzecz, przez którą nie kupisz wybranego modelu. S7 jest obecnie najlepszym smartfonem na rynku, a jeżeli koniecznie chcesz tą wymienną baterię, to jedyne co mi przychodzi do głowy to LG G5, ale jest w nim dużo kompromisów - ekran, jakość wykonania, design.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest hard reset, i działa dokładnie tak samo jak po prostu wyjęcie baterii. Czy jest to szkodliwe czy nie - zdania są różne. I tak robi się to zazwyczaj w sytuacjach, w których nie jesteś w stanie wyłączyć telefonu normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi. Telefon juz kupiony. Wlasnie S7. Takze temat mozna zamknac chyba ze ktos inny bedzie jeszcze mial z niego pozytek :)
Albo moze zeby juz nie ruszac drugiego tematu to od razu tutaj zapytam czy ktos zna jakas fajna stronke na ktorej mozna zapoznac sie z roznymi tajnikami i smaczkami w Galaxy S7?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...