Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tunik

Rozwiązany: Problemy po zaktualizowaniu sterowników karty graficznej AMD na laptopie.

Polecane posty

Witam,

Dokonałem właśnie aktualizacji sterowników do karty graficznej AMD Radeon HD 6490M na moim laptopie HP. Laptop ten jest już trochę wiekowy, kupiłem go cztery lata temu. Po zaktualizowaniu karty graficznej w menadżerze urządzeń wykrywa mi Radeona serii 7400M, natomiast gdy klikam na pulpicie PPM i chcę wejść w AMD Catalyst Control Center, by zmienić kartę z zintegrowanej na Radeona wyskakuje mi błąd ze screenu poniżej. Także w obecnej chwili, mój laptop pracuje na minimalnej rozdzielczości. Problem ten pojawiał się także wcześniej, lecz dawałem wtedy za wygraną. Czy znajdzie się jakaś dobra dusza, któa będzie w stanie mi pomóc? ;)aaa2.pngaaa.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wykrzyknik przy zintegrowanej pojawił się dopiero po aktualizacji AMD. Wcześniej wszystko było ok :)

Specyfikacja laptopa HP Pavilion dv7:

Procesor: Intel Core i3-2310M 2.10 GHz

Karta graficzna: AMD Radeon HD 6490M

RAM: 4 GB

System: Win 7 64-bit

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy instalowałeś sterowniki Intela przed sterowniki AMD? Jeśli nie, odinstaluj sterowniki DDU (Display Driver Uninstaller). Następnie zainstaluj najpierw sterowniki od Intela (stąd - wybierz dla właściwego OS-u), a dopiero później sterowniki od AMD.

2. Co do wykrywania i właściwych sterowników - HD 6490M=HD 7470M. Przy pobieraniu z tej strony powinieneś wybrać: Notebook Graphics/Radeon HD series/Radeon HD 7400M series/swój OS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...