Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Navie

Bardzo mało FPS nawet w CS:GO - Czyżby wina dysku?

Polecane posty

Witam :)

Zacznę bez owijania w bawełnę, oto specyfikacja laptopa:

  • Procesor: Intel Core i3 4000M 2.4GHz
  • RAM: 4GB
  • NVidia Geforce 820M 1GB (?)  - Tak wiem, z powodzeniem mogłaby robić karierę w laptopach biurowych.
  • System: Windows 8.1

I tutaj zaczynają się problemy. W grze jaką jest CS:GO wyciągam, uwaga, 60 fps (ograniczam je do 65 komendą fps_max) ale, żeby nie było tak dobrze, bo 60 fps jest grywalne - nie na każdej mapie mam te stałe 60 fps, na innych, chociażby Cobblestone potrafi spaść do 50 fps a nawet w spadkach jest czasami na niektórych mapach poniżej 30 fps na 1-2 sekundy. Oczywiście nie muszę wspominać że nie ma mowy o płynności, a podczas przejścia obraz potrafi na 1s się zawiesić. Oczywiście to wszystko na NAJNIŻSZYCH ustawieniach i rozdizałce 1024x768 4:3 (chociaż akurat tę rozdziałkę lubię, i nie zmienię). Żadnych wodotrysków, najniższe detale.

Wydaje mi się że problem leży po stronie dysku (podczas gry potrafi dojść do 100% użycia) ale ani SMART ani MHDD nie wykazuje żadnych błędów.  Problem jest też z grafiką, ponieważ... sterownik nie chce się zainstalować. Za każdym razem instalacja kończy się bluescreenem, za każdym! Proszę o pomoc, bo wydaje mi się że 100 fps powinienem w takiej grze jak CS:GO mieć spokojnie :)

Nie wiem czy ktoś rozwiąże mój problem, ale jeśli tak: stawiam piwo, i to nie wirtualne!

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...