Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bale

Samsung galaxy S6 Grzeje się

Polecane posty

Witam ,mam taki problem  gdy słucham muzyki przez spotify , oglądam yt , i gdy ogólnie używam internetu mój telefon strasznie się grzeje głównie przy szybce z aparatu . W spart menadżer mam pamięci RAM zawsze ok 70 % , gdy daję zakończ wszystko obniża mi się do 50 % a po chwili znowu wzrasta .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz z telefonu, włączasz programy, ich procesy obciążają komponenty smartfona. W efekcie wytwarza się ciepło. Wiele smartfonów, w tym S6, to robi. Ponadto wadą Androida jest to, że z czasem chodzi coraz wolniej z racji zajęcia RAMu. Na to można poradzić wyłącznie ustawienia fabryczne lub rootowanie specjalnymi programami (tutaj już nie pomogę :P). Pamiętaj też o dbaniu o wolną przestrzeń na dysku i zamykaniu nieużywanych programów.

W momencie gdy to piszę na moim telefonie czuć mocne nagrzanie. Za jakieś pół godziny metalowe przyciski pewnie będą gorące. Normalna rzecz.

EDIT: Ewentualnie możesz przeskanować telefon jakimś porządnym antywirusem by wykluczyć robactwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ogoorek1 napisał:

Korzystasz z telefonu, włączasz programy, ich procesy obciążają komponenty smartfona. W efekcie wytwarza się ciepło. Wiele smartfonów, w tym S6, to robi. Ponadto wadą Androida jest to, że z czasem chodzi coraz wolniej z racji zajęcia RAMu. Na to można poradzić wyłącznie ustawienia fabryczne lub rootowanie specjalnymi programami (tutaj już nie pomogę :P). Pamiętaj też o dbaniu o wolną przestrzeń na dysku i zamykaniu nieużywanych programów.

W momencie gdy to piszę na moim telefonie czuć mocne nagrzanie. Za jakieś pół godziny metalowe przyciski pewnie będą gorące. Normalna rzecz.

EDIT: Ewentualnie możesz przeskanować telefon jakimś porządnym antywirusem by wykluczyć robactwo.

Tylko że telefon był kupiony 2 dni temu .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był używany? Jeżeli nie, to telefon zdecydowanie nie powinien się tak zachowywać. Zwalniać powinien w najgorszym wypadku dopiero po kilku miesiącach. Jedynie co mi przychodzi do głowy to powrót do ustawień fabrycznych i wyczyszcenie pamięci telefonu (ważniejsze rzeczy przerzuć na kartę SD, możesz ją odłączyć na te kilka dni). Zobaczymy po tym jak się zachowuje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...