Skocz do zawartości

Laptop za około 4500 zł


Shaker

Polecane posty

Będą to już ponad 3 lata odkąd kupiłem Lenovo Y580 i sprawuje się nadal nieźle, jednakże mam zamiar wyjechać za granicę postudiować(w ciągu półtora miesiąca) to potrzebuję czegoś na czym mogę polegać. Zatem postanowiłem zainwestować i kupić laptopa za około 4500 zł. Celuję w procesor i7 (chyba, że jakaś i5 będzie tu lepszym wyborem), kartę Geforce GTX 960M, 16 GB ramu, dysk twardy 1 TB i dodatkowo do tego dysk SSD 240-256 GB. Preferowany razem z system operacyjnym, chyba że wyjdzie mnie taniej kupić osobno. Laptop musi być zakupiony w sklepie Komputronik.

Przeglądałem tematy oraz różne oferty i znalazłem tego oto laptopa Lenovo, który spełnia moje oczekiwania. Jedynym minusem jest brak wejścia na mikrofon. Przy czym waham się, bo słyszę różne głosy, że Lenovo ostatnio poszło na manowce z obsługą klienta i wielu osobom trafiły się złe egzemplarze, których reklamacja to koszmar. Do tego widziałem też narzekania na matrycę w tym sprzęcie.

http://www.komputronik.pl/product/324006/Elektronika/Dla_graczy/Lenovo_Y700_15ISK_80NV00D9PB_256GB_M_2_1TB_16GB.html

Czy jest może jakaś alternatywa w przedziale cenowym 4500 zł +- 200 zł?

 

Z góry dziękuję za pomoc :]

PS. Proszę o przeniesienie tematu. Wydawało mi się, że w dobrym dziale go utworzyłem, ale się pomyliłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...