Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kofeina

Karta graficzna do 850zł

Polecane posty

Zapomniałem podać kwoty, 960 za plus minus 850zł.  Jakoś tak miałem szczęście że mój 9600GT trzymał długo, potem 4850(2x) i 7850(1x) i wszystkie się zepsuły <3 lata normalne użytkowania bez kręcenia więc jakoś wolałbym 960tke ale jeżeli w grach Radeony są lepsze to jakieś propozycje bym poprosił :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości, mówimy tu wyłącznie o nowych kartach? Ogólnie r9 380 jest kartą ciut bardziej perspektywiczną tzn. jego przewaga w grach dx12 będzie rosła względem GTX 960 który z kolei jest porównywalny lub minimalnie lepszy (tu opinie są podzielone) w dx11. Warto obejrzeć ten filmik ogólnie jeśli chodzi o r9 380 chwalone są Asusy, ale tu pewnie koledzy lepiej obeznani ode mnie polecą któregoś producenta

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak - do 850 zł nie wymyśli się nic lepszego od kurduplowatego GB GTX 960 - nie przypominam sobie żadnego testu, ale prawdę mówiąc nieprzesadnie przekonuje mnie to chłodzenie. Bliżej 900 zł - MSI, ewentualnie Gigabyte/Asus.

No chyba, że jednak dałbyś się przekonać na R9 380 - w niezłych cenach są MSI i Asus (czyli właściwie dwa najciekawsze modele 380tek).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...