Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KryngeerPL

Root Samsung Trend Plus (GT-S7580)

Polecane posty

Witam. Chciałbym podzielić się z Wami moim "doświadczeniem" z rootowaniem powyższego telefonu. Trafił mi się, nie powiem, ciężki egzemplarz. Rozhuśtana bateria, pękniety ekran (pajęczyna jak z filmu "Spider-Man"), brak guzika "Home" (i wciskaj sobie tą metalową blaszkę); wiadomo - telefon po gwarancji hehe ;) Kolega poprosił: "weź go zrootuj, gierki na kartę chcę sobie poprzerzucać". No to wziąłem. I zaczęło się piekło. Telefon był z Plus'a - pie... no brandowany ROM. Kingo Root miał w D telefon, to zrobiłem manualnie. Niestety - CWMrecovery nie odpalał się, tylko fabryczny recovery. Z tego drugiego SuperSU też nie udało mi się wgrać Root'a. No to żeby mu nie zepsuć telefonu pobrałem jakiś stock'owy ROM. Okazało się, że jest to jakiś w ogóle spoza Europy :P Ale o dziwo zrobiłem na nim root'a Kingo. Na następny dzień kolega oddaje mi telefon - Google Play Store się crashuje. Pomyślałem - pewnie blokada regionu czy co, to szukałem do niego ROM'u z PL. Znalazłem - 650MB i pobieranie 0,05 MB/s, podziękował. Wyczytałem gdzieś coś o Kies. Uratował mi skórę, zaktualizował OS i zaczęło wszystko działać. No to jeszcze raz Kingo Root - dalej miał mnie gdzieś. Myślę: znów będzie roboty. Ale o dziwo udało mi się za pierwszym razem wgrać i odpalić CWMRecovery i wgrać SuperSU bez problemowo. Jednak do dziś zostaje jeden problem (ale to już kolegi) - kupienie PRO do FolderMount'a :D

Reasumując - brandowane soft'y to złe soft'y :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...