Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xandir

Klawiatura 350zł

Polecane posty

Mam problem jaką klawiaturę wybrać, na oku mam steelseries apex, ale słyszałem o niej różne opinie na forach(mimo, że w sklepach ma bardzo dobre) i zastanawiam się czy za taką sumę warto kupować membranowe, a mówię od razu, że mechanicznej nie chcę bo są zbyt głośne(zależy mi na jak najcichszych klawiszach). Od siebie dodam, że lubie niski skok klawiszy(polecających force K7, musiałbym się zastanowić bo znajomy przetarł tylko wilgotną szmatką i widocznie wystarczyła 1 lub 2 krople, aby kilka klawiszy przestało działać, więc mechanizmowi nozycowemu nie ufam xD). Poza niskim skokiem klawiszy design też gra dla mnie sporą rolę(a prostota steelseries, elegancja i podświetlenie RGB jest dla mnie idealne ps lubie składać zestawy myszka/klawa tej samej firmy, a na oku miałem myche steelseries rival  gdzies za 130-160zł, więc jeżeli polecicie jakaś klawe to i myszke do zestawu możecie:p), ale dajcie znać jakie firmy wy polecacie(może roccat, Genius, AK 4tech? Razera nie bo mi się nie podoba ich kolorystyka, wybredny jak mała dziewczynka xD). Dodając jeszcze taka mała podpowiedź, fajnie jeżeli podświetlenie byłoby w kolorze białym/błękitnym(teraz to wgl jak wybredna baba xD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej Force K7 to jest są średnio opłacalne klawiatury, ale jak bardzo chcesz to możesz się przyjrzeć Roccatowi Isku Illuminated (w procpu jest promocja) lub Thermaltake'owi Challenger Illuminated.

Apex Raw od biedy ujdzie (cenowo), reszta serii to trochę przerost formy nad treścią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie jakieś klawiatury z mechanizmem nożycowym?(nie licze force K7 i Natec Gensis), albo mechaniczne, które po zamontowaniu oringów będą ciche(podobno takie istnieją). Wcześniej nie zwracałem zbytnio na to uwagi, ale mam ograniczony rozmiar co do klawiatury, a dokładniej 48cm z groszami(numpad nie jest konieczny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Deathstalkera... Sam posiadam (nawet chcę sprzedać - gdyby ktoś był zainteresowany mam od 2 miesięcy proszę o priv) Jest to przyzwoita klawiatura ale nie w tym przedziale cenowym. Razer Synapse to pomyłka. Najprawdopodobniej przejdę na K7 chyba, że znajdę na forum jakąś dobrą alternatywę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...