Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nekro

Kiano Booky One. Czy warto?

Polecane posty

Hejka, mam pytanie odnośnie Kiano Booky One. Czy ktoś z forumowiczów użytkował ten czytnik i może mi o nim coś powiedzieć? Moje potrzeby to: czytanie :P więcej nie wymagam. Jeżeli urządzonko pracuje bez zawiech, a komfort z czytania jest dostateczny (nigdy nie miałem w rękach kindla itp. więc raczej nie poczuję różnicy :P Byle gały nie bolały!) to skłaniałbym się do kupna tego modelu :)
Taaak wiem, taniocha... ale Booky ma ułatwić mi zabieranie cegieł w teren :) Wygodniej podróżuje się ze smukłym czytnikiem, niż opasłym tomiszczem :) 

Link do strony producenta: http://kiano.pl/produkty/czytniki-e-bookow/

 

Ktoś odradza? Ktoś poleca? Proszę o głosy, wysłucham wszystkich! :D 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że czasy odświeżania, czy reakcji sprawiają, że obcowanie z Kiano nie jest przyjemnością. Jeśli głównym twoim źródłem plików są sklepy oferujące epuby (i nie oferujące mobi), to jest to jakieś budżetowe rozwiązanie - w przeciwnym razie już lepiej kupić Kindle Touch.

Gdyby obsługa PDF-ów była lepsza niż w Kindle'ach to widziałbym sens kupowania tego urządzenia, ale że nie jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam pocketbooka lux 2 i jestem bardzo zadowolony, zobacz sobie trochę tańszą wersję Czytnik ebook PocketBook 624 Basic Touch czarny - PocketBook624BasicTo Sferis, ale powinna spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Bardzo dobrze się czyta w formatach epub i mobi z pdf jest trochę gorzej, ale podejrzewam, że tak to wygląda w każdym czytniku

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...