Skocz do zawartości

GTA 4 problem z uruchomieniem na Windows 8.1


toyminator

Polecane posty

Witam. Nie mam zielonego pojęcia co zrobić. Grę mam na steamie, pierwszy raz gra mi się włącza, ale po jakimś czasie wyskakuje fatal error. I potem już gry się nie da włączyć.

Do social club też się nie da zarejestrować ...szlag mnie trafia, człowiek kupuje legalnie gry, a potem i tak musi cracka ściągać....  Jak nie ma rozwiązania tego problemu, to kasa wyrzucona w błoto, i załamanie że nie pójdzie w to grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam. Grę jakimś cudem odpaliłem , i grać się da. Ale nie mogę zapisywać gry, bo gram offline .No i nie mogę zalogować się na pieprzone Windows Live. I to jest teraz główny problem.  Mam konto, ale jak mam wpisać Te konto ID , to nie wchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Windows Live tak ma. Jeśli będziesz próbował do skutku to może w końcu pozwoli się zalogować. Jeśli nie masz na to cierpliwości zrobienie osobnego konta offline aby móc zapisywać stan gry powinno wystarczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem o co chodzi. Konto na stronie mam. Ale w tym Marketplace gdzie się loguje. Wyskakuje że błędne ID...Nie mogę wpisać adresu PL tylko musi być com, ale nie wiem czemu. Skoro konto mam na adres z interii.  Najwyżej to oleję, kupię za rok PS3 i sobie tam pogram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwiedź stronę live.xbox.com (nie xbox.com) i tam się zaloguj, możliwe że nie zaakceptowałeś jakiejś tam zmiany regulaminu

odinstaluj marketpalce i live redistributable, sciągnij najnowszą wersję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...