Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lemiru

Dark Souls II: Scholar of the First Sin - Podczas wezwania do innego świata gra rozpoczyna trwające w nieskończoność ładowanie

Polecane posty

Witam.

Mój problem jest dość nietypowy, ponieważ wszystko jest dobrze do momentu, w którym zostaję wezwany do innego świata. Wtedy gra rozpoczyna trwające w nieskończoność ładowanie które albo po jakimś czasie zakończy się niemal natychmiastowym pojawieniem się kolejnego ekranu ładowania (tym razem o normalnej długości) i komunikatem o rozłączeniu sesji, albo muszę wyłączyć grę poprzez zakończenie procesu. Od razu dodam, że takie rzeczy jak widma innych graczy, wiadomości czy plamy krwi działają poprawnie. Proszę o szybką pomoc, ponieważ bardzo potrzebuję tej funkcji.

 

PS: To się zaczęło dziać od momentu w którym po jakimś czasie przerwy stworzyłem sobie nową postać i raz zostałem bezproblemowo przyzwany (jakieś 3-4 dni temu). Dodam, że nic nie zmieniałem w żadnych ustawieniach karty sieciowej itp.

 

Edit: Dopiero co zauważyłem, że napisałem temat w złym dziale, dlatego chciałbym prosić moderatora o przeniesienie do poprawnego.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...