Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lunatyx

Rozwiązany: Laptop okolice 3k

Polecane posty

Witam szukam laptopa do mniej wiecej 3k (choć troche wiecej może być). Wymagania mam dość proste. Jako iż stety niestety będzie to moja przyszła maszynka do grania najważniejszą sprawą jest wydajność. Na mobilnych prockach i gpu sie nie znam (więc się zdaje na was) ale ramu te 8 gb by się przydało. W sumie tyle :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Y700 pozwoli na komfortową grę w średnich detalach w ponad 30 FPS na Full HD, lub w okolicach 30 FPS przy wysokich detalach. Sam musisz to porównać do PC :)

Lenovo Y700 pozwoli na komfortową grę w średnich detalach w ponad 30 FPS na Full HD, lub w okolicach 30 FPS przy wysokich detalach. Sam musisz to porównać do PC :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/laptop-lenovo-y50-70-i5-8gb-1tb-8-gtx860-nowy-i6000733801.html?utm_id=at1%216187615&utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_term=ROIHUNTER&utm_campaign=Laptopy+%28MPA%29+WCA3--Laptopy+V%283d%29+-+V%2818h%29+-+A%2814d%29+MPA+%28mobile%29&utm_content=at1%216187615

A co myślicie o czymś takim? Czym dokładnie różni sie ta klawiatura i czy dobrze myśle że jest to sprzęt "odnawiany"? I jak wypada ten procek bo w sumie tylko dwa rdzenie fizyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pierwsza wersja Y50, która miała bardzo duże problemy z nadmiernym throttlingiem procesora. Poza tym ta wersja miała bardzo słabą matrycę (poniżej 50% palety barw sRGB). Nie polecam ogólnie.

Jest to pierwsza wersja Y50, która miała bardzo duże problemy z nadmiernym throttlingiem procesora. Poza tym ta wersja miała bardzo słabą matrycę (poniżej 50% palety barw sRGB). Nie polecam ogólnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba jednak budżet sie zamknie w 3k wiec max to 700-15 z i5 8gb i 950m.  Wiec stąd dwa pytanka. Ile taki sprzęt pociągnie tak mniej wiecej jakkolwiek płynie nowe gierki. I na co mogę liczyć w dark souls 3?

Hmm chyba jednak budżet sie zamknie w 3k wiec max to 700-15 z i5 8gb i 950m.  Wiec stąd dwa pytanka. Ile taki sprzęt pociągnie tak mniej wiecej jakkolwiek płynie nowe gierki. I na co mogę liczyć w dark souls 3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...