Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UpiornyOrszak

Assassin's Creed Syndicate - niska wydajność

Polecane posty

Witam, mam pytanie odnośnie AC Syndicate, otóż gra na komputerze z sygnaturki przy ustawieniach ultra działa w 40-50 kl/s (z naciskiem na 40) a wydaje mi się że powinno działać w tych stałych 60 i stąd moje pytanie czy to faktycznie normalne czy wychodzi tutaj na światło dzienne jak zawsze skopana optymalizacja gier od Ubi ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś rozdzielczości, ale widzę na yt, że przy takiej specyfikacji to norma nawet dla 1080p. Czy skopana optymalizacja czy szczegółowa grafika to już nie mnie oceniać, bo nie grałem. A z innej beczki, wybacz że się czepiam, ale Intel "K" na bazowym taktowaniu to herezja. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość 1080p przy odświeżaniu 60hz. No ale w sumie troszkę dziwna sprawa bo wszystkie inne wymagające jak na 2015 rok gry działają jak trzeba w tych stałych 60kl/s a tutaj jakiś dziwny mankament spadkowy, no ale nic chyba na to nie poradzę poza obniżeniem ustawień graficznych. :( Podkręcanie mam w planach, ale niestety póki co muszę zainwestować w lepsze chłodzenie bo już teraz przy większym obciążeniu procek potrafi się nieźle rozgrzać. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...