Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszan

Rappelz-niedziałający Launcher

Polecane posty

Witam. Tak jak napisałem w temacie mam problem z launcherem. Mianowicie, gdy włączam grę(przez skrót lub Launcher) normalnie włącza się okienko wyboru języka, więc wybieram i pojawia się podświetlony przycisk " Graj ". Naciskam go i nic. Przez długi czas nic się nie dzieje i okienko się wyłącza, a jak poklikam w tym okienku to wyskakuje błąd, że " proces Rappelz przestał odpowiadać ".Mam ten problem od wczoraj, gdy pojawiła się jakaś aktualizacja do GameGuard. Nie chciał mi się pobrać 1 plik i wyskakiwał mi "błąd 360". No i wtedy także nic nie pomagało. Stwierdziłem, że usunę folder "GameGuard" z głównego folderu Rappelz i pobierze się od nowa, gdy włączę grę. Ale wtedy, gdy klikałem " Graj" to wyskakiwał jakiś błąd, że brakuje tych plików. Więc usunąłem grę i wszystkie pliki " Webzen " wyczyściłem wszystko co związane z Rappelz, naprawiłem problemy w rejestrze poprzez "CCleaner" i pobrałem od nowa. Zainstalowałem, wybieram język, klikam "Graj" i nic. Automatycznie,gdy klikam ten przycisk to program się zacina, ale gdy chcę kliknąć cokolwiek innego to wszystko normalnie działa.

-próbowałem wybrać inny język

-próbowałem kliknąć przycisk " napraw ". Co prawda włącza się i niby coś się dzieje, ale nie pomaga.

-kolega wysyłał mi swoje pliki. (podczas instalacji nie mam 4 folderów, ale wydaje mi się, że one dopiero się pojawią, gdy wszystko będzie już działać. Te foldery to: "cam", "GameGuard", "guild_icon" oraz "log")

-pobierałem inny Launcher z internetu

-pobierałem grę z obu dostępnych opcji na stronie głównej Rappelz

-wyłączałem antywirusa oraz wszelkie zapory

-resetowałem komputer

-wielokrotnie usuwałem, pobierałem i instalowałem na nowo grę

-usuwałem pliki z Internet Explorer przez " CCleaner" (nie wiem czy to działa bo mam Windows 10)

-próbowałem zainstalować na różnych dyskach (C i D)

Dodam, że to nie problem z komputerem bo jest on dobry. Jeszcze przedwczoraj grałem w Rappelz i nic nie wskazywało na to, że się psuje. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...