Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JohnyGuliano

Just Cause 3 - dziwne spadki płynności

Polecane posty

Hej. Tak jak w temacie: mam strasznie losowe spadki FPSów w JC 3. Domyślam się, że może to być spowodowane skopaną optymalizacją, ostatnim patchem itd. , ale przyczyną może też być mój komputer (Windows 10, GTX 660 Ti, 8 Gb RAM, Intel Core i7-4770 3.40 GHz). Widziałem akurat na necie, że niektórym osobą z tą graficzną (bo domyślam się, że to ona może być problem) gra chodziła całkiem w porządku, i to na wysokich detalach. Tak czy inaczej, komp spełnia minimalne wymagania (poza tym sam gra na minimalnych detalach i ultra niskiej rozdziałce). Problem w tym, że nieważne, czy ustawię rozdziałkę na 1920x1080, czy na 1280x720, gra ma tendencje do chodzenia super płynnie i do zmieniania się w super-wolny-slajder (z przewagą tego drugiego :( ). Co dziwne pomaga zmiana pełnego ekranu na okno i z powrotem, lecz tylko na krótką chwilę (ale przez ten czas chodzi płynnie). Ciekawe jest natomiast to, że ostatnio również w Just Cause 2 po wczytaniu lub punkcie kontrolnym, gra zaczynała klatkować (choć wcześniej chodziła bardzo płynnie) i również pomagała na to zmiana okna. Probówałem już wszystkich znanych rozwiązań (zgodność z Win 7, borderless window, wyłączenie prefetchingu, przejście Steama w tryb offline, wyłączenie Steam Overlay) i jedyne co udało mi się osiągnąć to tą niestabilność (zamiast ciągłego slajdera). Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...