Skocz do zawartości

Naruto: The Setting Dawn


Knight Martius

Polecane posty

Pozwólcie, że wam przedstawię całkiem fajną grę freeware: Naruto: The Setting Dawn.

O co w niej chodzi? No, jest to chodzona bijatyka na designie Little Fightera 2 i sprite'ach rodem z Mugena, stworzona na zasadzie "od fanów dla fanów". Jakiego tytułu? Chyba nie muszę tego pisać. :D W każdym bądź razie to gra zawierająca postacie z mangi "Naruto" po timeskipie oraz anime "Naruto: Shippuuden", której kolejne wersje powstają w miarę postępów w wyżej wymienionych. Numerkiem obecnej wersji jest 2.2.

Należy tylko zważyć na to, że ta gra nadal jest w wersji beta, tak więc to, że wkradły się pewne błędy, jest bardzo prawdopodobne. A już szczególnie to, że w przeciwieństwie od LF2 można zacząć Stage Mode tylko od 1. poziomu. Dalej nie przeszedłem, ponieważ już na easy gra jest horrendalnie trudna. No, ale i tak polecam, ponieważ nie dość, że ma toto naprawdę całkiem ładną grafikę, to jeszcze naprawdę da się w to grać. Na pewno każdy odnajdzie swoją ulubioną postać po kilku minutach gry. Ale uwaga: w Sieci polecam grać jedynie w VS Mode, i to najlepiej na planszy Lee On Road. To dlatego, że jak grałem z Mr. Blue na Stage'u, były takie lagi, że grać się w to w ogóle nie dało.

No, ale powtarzam: polecam choć spróbować. NTSD Beta 2.2 można pobrać STĄD.

Kod na wszystkie postacie:

eternal

Kto chce ze mną zagrać, zapraszam do siebie na GG. Mój numer jest w profilu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NTSD jest jedną z najlepszych gier w jakie grałem, a zacząłem grać w nią zupełnie przypadkiem gdy pewnego razu szukałem modów do LF2. Obecnie jestem zarejestrowany i zawsze wierny Ntsdpolishsite.dbv.pl i nei myślę bym kiedykolwiek przestał grać w NTSD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

SS, proste jak licho strzelił. Mowa o screenshotach. Gra jest może i fajna ale zxcv (autor gry) skiepścił ostatnie wersje. Po za tym sprity (grafika) są serio żywcem z mugena, dokładniej z naruto ninja council. Jedyne co zrobili to datę. (ruchy postaci) I nie zapominajmy, że to mod LF2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam dopiero teraz, bo wcześniej nie miałem za bardzo kiedy...

A, to o screenshoty chodzi? ;] Cóż, mógłbym tam porobić parę screenów z gry (bo chyba tylko tak dałoby się to rozwiązać), ale jest jeden problem - nie wiem, jak je dodać na forum. Dziwne, wręcz fajtłapowate, lecz prawdziwe. ^^' Gdyby mnie ktoś na PW nakierunkował, jak to zrobić, byłbym wdzięczny. :)

A jeśli chodzi o informacje z powyższego postu, to akurat części się domyśliłem (łatwo zresztą wydedukować, że sprite'y są rodem z Mugena...) - dla mnie jednak wersja 2.2 jest dobra (jak na betę, rzecz jasna). I wiem, że to mod LF2. I akurat niestety ma taką wadę, że w single'u szybko się nudzi. :( Dopiero w Sieci odrobinę się rozkręca, choć na Stage Mode, jak już pisałem, są takie lagi...

No, ale że jest to dział "Gramy w Sieci", nie "Komentarze", to zapytam - jest ktoś, kto by chciał ze mną zagrać w NTSD? Pytam, bo od czasu otwarcia tego tematu nie otrzymałem żadnej propozycji partyjki, no a że są ferie, to chętnie bym od czasu do czasu pograł. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Z tego, co mi wiadomo, to tak, tyle że ja ją mam w wersji testowej. To znaczy: jak sobie przechodziłem Arcade, to nagle po poziomie 1-5 ukazał mi się 1-6, gdzie nie było NIC - i nie było jak tego przejść. ^^' No i oczywiście nie wiem, jaki jest kod na dodatkowe postacie do tej wersji... No, ale nie interesuję się tym za bardzo - sam teraz gram w "NTSD" prawie wyłącznie wtedy, gdy ktoś mnie poprosi o partyjkę (tj. w Sieci ;]).

A ze screenów nici - po prostu jak raz nie mam czasu, to potem zapominam albo zwyczajnie mi się nie chce. Sorry. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Też byłbym chętny do zagrania partyjki lub dwóch, jeżeli propozycje naparzanki są dalej aktualne. Jeżeli ktoś chętny to niech piszę na GG. Najczęściej można mnie złapać w weekend lub we wczesnych "godzinach poszkolnych" czyli 15-16. Oprócz tego proponuję też stworzyć do tego sieć w Hamachi. Wiem, że nie ten temat, ale tak przy okazji wspomniałem o tym. :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

W sumie to wyrwane z wątku, ale uznałem, że jednak warto o tym wspomnieć. Otóż kiedy po dołączeniu się do partnera (lub gdy partner dołączy się do Was) gra zaczyna się ładować i wydaje się Wam, że się zawiesiła, to spokojnie: nie zawiesiła się. Po prostu dalej wczytuje dane, tylko tego nie widać. Czekajcie cierpliwie, aż nie pojawi się menu główne - a potem wspominajcie z rozrzewnieniem mądrego mnie, który pomógł Wam w rozwiązaniu tego problemu. :P Zresztą to nie jest wyssane z palca - sam tak miałem, ale odczekałem, no i w końcu się wczytało. Najlepiej wtedy po prostu nie ruszać niczego podczas ładowania.

No i do tych, co chcieliby się ze mną umówić na partyjkę: kiedy się mnie pytacie, czy chciałbym z Wami zagrać, to zazwyczaj nie odrzucam propozycji (chyba że akurat coś robię i chcę, żebyście poczekali - ale to tylko czasami). Osobiście jednak wolałbym, abyście uprzednio umawiali się ze mną na jakiś termin (odległy być nie musi), ponieważ nie lubię sobie dezorganizować czasu wolnego. I to w sumie tyle. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...