Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mack

Rozwiązany: Pytanko odnośnie PS4 - rozdzielczość

Polecane posty

Witam

Przepraszam jak niepotrzebnie założyłem temat nowy, ale nigdzie tego na forum nie mogłem poszukać.

Mam takie szybkie pytanko z racji tego że dopiero co zakupiłem PS4, w ustawieniach konsoli jest wybór rozdzielczości. Czy jeżeli zostawie tak jak konsola domyślnie zrobiła sobie, czyli opcje "automatycznie" to sama wyszuka sobie najlepszą - najwyższą rozdziałke jaką obsługuje telewizor. Czy musze ręcznie jej ustawić na jakiej ma być wyświetlany obraz żeby uzyskać taką rozdzielczość jaką obsługuje telewizor ?

Mam nadzieje że zrozumiale to wytłumaczyłem i dziękuje uprzejmie za szybką odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, dziękuje Ci bardzo za info. O taką odpowiedź mi właśnie chodziło. A powiesz mi jeszcze tylko, bo różne rzeczy w necie czytam, jak się ma sprawa ustawień telewizora, co prawda mam kilku letniego Samsunga 32' na szczęści FullHD i nie mam tam tak zwanych "wodotrysków". Tylko wygładzenie krawędzi. Różne opinie krążą, musze to wygładzenie wyłączyć żeby lepsza jakoś była w grach, czy raczej nie zawracać sobie tym głowy ? Druga sprawa, włączyć w telewizorze na czas grania tryb "gry" w ustawieniach obrazu, czy raczej dużo lepszego efektu nie będzie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, z tego co widzę to nic nie wyłączałem z ustawień telewizora, tylko na czas gry włączam tryb "gry" w ustawieniach telewizora. Obraz wtedy jest bardziej hnm..."żywy" i nabiera lepszych kolorów. Temat do zamknięcia i dziękuje za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...