Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dune2

Heroes VII - gdzie jest save ?

Polecane posty

Tak jak w tytule.Gdzie są zapisy stanu gry ? Mam win7 64 bit szukałem już chyba wszędzie i nie znalazłem.Jedyne co znalazłem to katalog z obrazem plików stanu gry.

Jest to o tyle denerwujące że zapisów mam bardzo dużo i chcąc zrobić nowy trzeba trochę poczekać aż wyświetli ich listę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej grałem w trybie online a teraz gram w offline i szczerze nie wiem jak wygląda sprawa synchronizacji.Jak to sprawdzić ? Włączyłem tryb online ale podczas gry dalej nie mogę odszukać katalogu ze stanem gry.

Gdzie tego szukać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to w takim katalogu Biblioteki> moje dokumenty Might &Magic VII >MMH7 Game i w tym ostatnim folderze na samym dole powinien się znajdować folder Savegames.

W windows 7 ?

Dziwne bo ja mam windows 7 64 bit i nie ma takich katalogow.

W biblioeki nie mam "moje dokumenty" tylko dokumenty a w nich my games i dopiero tam might & magic heroes VII w ktorym to dopiero jest MMH7 Game i w nim jest savegames ale to pliki o rozszerzeniu shot i sa to obrazy plikow save ktorych skasowanie nic nie zmienia i nadal po uruchomieniu gry jest mnostwo starych stanow gry ktorych lista sie dosyc dlugo wyswietla.

Moze jednak wie ktos jak usunac stare stany gry a nie same obrazy plikow ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to w win 7 /64 bit też ale jestem świeżo po formacie około miesiąca więc może to w związku z tym katalog istnieje , niestety nie wiem gdzie te sejwy mogą być w takim wypadku . Może w głównym katalogu tam gdzie masz zainstalowany cały ubisoft , tam bym poszukiwał w następnej kolejności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...