Skocz do zawartości

Far Cry 3 - gra nie może się włączyć


maxrio

Polecane posty

Witam mam grę Far Cry 3 i ona nie może się włączyć. Otóż kiedy kupiłem grę i zainstalowałem ją na komputerze to przez parę tygodni fajnie chodziła do czasu kiedy pewnego dnia w grze chciałem wziąć następną misje i w tedy kiedy włączył się filmik, komputer nagle się wyłączył i gdy go włączyłem i chciałem włączyć grę to najpierw pokazał się komunikat że nie może wczytać ostatniego zapisu z chmury. To więc nacisnąłem przycisk żeby jeszcze raz spróbował ale to nic nie dało więc wybrałem żeby to pominął i najpierw gra normalnie się włączyła - pokazał się kwadrat z napisem Far Cry 3 i wtedy pokazał się najpierw czarny ekran a potem pokazał się komunikat że program przestał działać. Spróbowałem tak kilka razy ale bez rezultatu. Grę odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz ale to i tak nic nie dało, więc próbowałem zagrać w trybie offline i też to nic nie dało. Próbowałem zsynchronizować pliki gry i też nic, odinstalowałem platformę Uplay i jeszcze raz zainstalowałem i nadal nic. Naprawdę ja już nie wiem co mam zrobić.

Proszę żeby ktoś mi napisał co mam zrobić ponieważ próbowałem już na forum strony gry-online i nikt mi nie napisał to więc proszę żeby tutaj ktoś już się tym zainteresował.

Ps. Gra była kupiona w sklepie Saturn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...