Skocz do zawartości

Myszka Predator Gaming (SteelSeries Rival 300) - nówka


k4cz0r

Polecane posty

Sprzedam nówkę sztukę nie otwieraną mysz Acer Predator Gaming Mouse, która jest dokładnie tym samym co SteelSeries Rival 300 - tyle, że ze świecącym logiem Predator, nie SteelSeries. ;)

Myszkę dostałem razem z laptopem, i nie jest mi w zupełności potrzebna. Używam bezprzewodowej, bo wygodniej. ;) A i nie jestem jakimś "hardkorowym" graczem, aby używać tak profesjonalnego sprzętu ( z tego co wyczytałem, to Rival 300 jest jedną z najlepszych na rynku).

Preferuję odbiór osobisty, bo wtedy będzie można bez problemu otworzyć ją u mnie i sprawdzić czy na pewno działa i jest wszystko w porządku (w końcu nie otwierana - aby to był prawdziwie NOWY sprzęt).

W przypadku wysyłki także mogę to zrobić na życzenie, jednak na pewno nie zrobię tego dla kogoś PRZED kupnem. Bo jeżeli nagle osoba się rozmyśli, nie będzie to "prawdziwa nówka" (w praktyce - przedmiot traci na wartości 20% czy 30% przez samo otwarcie opakowania).

Cena: 220 zł + KW (poczta list - 10 zł, paczka - 15 zł, kurier ~20 zł)

Osobiście: Olsztyn, zaś w czwartek 11 lutego będę w centrum Warszawy w godzinach 14:00-16:00

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...