Skocz do zawartości

Project Powder


b3rt

Polecane posty

Znudzony ciągłym grind-fest'em oferowanym przez darmowe MMORPG postanowiłem poszukać czegoś innego, oryginalniejszego. No i znalazłem. Drodzy państwo, przed wami:

Project Powder

Czymże jest ta gra? A no jest darmową grą zręcznościową z elementami RPG w której... jeździmy na snowboardzie :D. Na początku tworzymy postać (w sumie to wybieramy jedną z trzech, ale co tam :P), następnie przechodzimy krótki tutorial w którym uczymy się obowiązujących w grze zasad, jak jeździć, jak wykonywać tricki itd. Po tym możemy wykonać kilka prostych zadań, dających nam możliwość korzystania z czterech podstawowych tricków. A potem już tylko zabawa :D. Rozpoczynanie rozgrywki nie różni się za bardzo od większości tego typu gier. Mamy bowiem ładne lobby z którego możemy dołączyć do różnych pokojów, bądź stworzyć własny. Podoba mi się pomysł z czekaniem na gotowość graczy. W większości gier po prostu czekamy, a tu mamy okazję pobić się na śnieżki z innymi graczami. Fajne :D.

Sama rozgrywka jest po prostu R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-A! Jeśli marzyliście kiedyś o PeCetowych wersjach takich gier ja SSX z PlayStation to się doczekaliście. Bardzo fajna grafika (w bardzo mangowym/animowym stylu - niektórych pewnie to zrazi), dynamiczna i szybka jazda, zwariowane i efektowne triki. A to wszystko z żywymi graczami. Czego chcieć więcej :D. Słowa tego nie opiszą, to trzeba zobaczyć.

A co ze wspomnianymi elementami RPG? Ano nasza postać za udział w wyścigach dostaję punkty doświadczenia i kasę. Razem z doświadczeniem rośnie poziom naszej postaci, co skutkuje możliwością nauki nowych tricków (których - swoją drogą - jest sporo i są poukładane w bardzo ładnym drzewku). A za kasę możemy kupować nowe deski, ciuchy, akcesoria takie jak np. gogle czy słuchawki. W kupowaniu jest jednak jeden haczyk. Kupując jakąś rzecz kupujesz ją na jakiś określony czas (7 dni bądź 30 dni). Po tym czasie przedmiot po prostu znika. Zmusza to do spędzania sporo czasu na graniu, aby zawsze mieć dobry sprzęt.

Gra jest darmowa, ale istnieje możliwość kupna przedmiotów w Item Mall'u. Ale co bardzo ważne, nie zauważyłem aby postacie płacące prawdziwą kasę miały jakąś większą przewagę. Liczy się skill, a nie sprzęt.

Gra jest obecnie w fazie Open Beta więc można grać bez najmniejszego problemu.

Szczerze zachęcam, bo jest to naprawdę jedna z bardziej oryginalnych gier MMO w jakie ostatnio miałem okazję zagrać.

Link do trailera: http://pl.youtube.com/watch?v=cn0lH19fYAU

Link do strony gry: http://projectpowder.outspark.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś nieco - giera jest fantastyczna! Bardzo fajny klimat i wielki potencjał jaki w tej pozycji drzemie sprawia, iż nie można po prostu przejść obok niej obojętnie. Ktokolwiek potrzebuje gry, którą chciałby zapchać zarówno 5 minut wolnego czasu jak i poświęcić jej godzinkę, dwie - jest idealna do tego. Warto!

Jeżdżę pod nickiem sleeskee ma się rozumieć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

:cool: Gierka super szczególnie tryb walki drużynowej,ale mam mały problem :sad: kiedy wchodzę do byle jakiego sklepu wywala mnie z gry i pojawia się komunikat że nie można odczytać jakiejś aplikacji.

Pomóżcie :sad:

Moje gg:1333615

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...