Skocz do zawartości

Crusader Kings 2 wolny upływ czasu


bowany

Polecane posty

Mój problem polega na tym że w CK 2 czas strasznie wolno leci nawet na najwyższych... "ustawieniach upływu czasu". Gra bez żadnych DLC. KIEDYŚ (słowo kluczowe) na tym samym komputerze miałem miałem pirata, i czas w grze płynął znacznie szybciej, a od tamtego czasu nic w komputerze nie zmieniałem, chociaż możliwe że wtedy miałem XP, teraz mam win7. Robiłem formata, defragmentację ale nic to nie dało. Sterowniki mam najnowsze. Ma ktoś jakieś pomysły? Czy zmiana z XP na 7 może mieć aż tak duży wpływ na grę?

Mój komputer:

Pentium? Dual-Core CPU E5700 @ 3.00 GHz

Ram 3 GB

ATI Radeon HD 5450

win 7

Zalecane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP SP3/ Windows Vista SP 2/ Windows 7 SP1 z najnowszymi aktualizacjami

Procesor: Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2

Pamięć RAM: 4 GB

Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c posiadająca 512 MB VRAM i sprzętową obsługę Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce 9800 lub AMD Radeon HD4800)

Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX

Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym: 2 GB

Wydaje mi się że nie spełniam tylko wymagań co do RAM, no ale skoro gra kiedyś chodziła normalnie, to uznałem że wymagania są lekko zawyżone. (Twórcy uznali że lepiej zawyżyć niż zaniżyć?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wersję DRM czy w jakimś steam? Sprawdziłeś czy nie ma jakichś aktualizacji albo patchy do gry? Próbowałeś uruchamiać grę w trybie zgodności? Nie wszystkie starsze gry będą dobrze działać na nowych systemach, więc spróbuj się pobawić z tymi trybami zgodności, tam jest kilka różnych opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...