Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zpox

mysz symetryczna do 200zł

Polecane posty

moja aktualna mysz rozłącza się przy użytkowaniu, najprawdopodobniej kabel jest uszkodzony, więc muszę kupić nową. mysz musi być symetryczna, ponieważ jestem leworęczny. długość dłoni od kciuka to 15cm, chwyt to fingertip grip (w wersji gdzie większa część palców jest na myszce). na poprzedniej myszce grałem bez podkładki, czy do nowej potrzebowałbym dokupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ciężko o dobrą myszkę symetryczną do 200 zł. Chyba najlepiej dorzucić do Zowie FK1. No chyba że nie masz wielkich wymagań, to wtedy może Roccat Lua.

Podkładkę warto byłoby kupić, chociażby najtańszego X7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłbym właśnie tą zowie fk1, ale trochę droga jest:/ lua natomiast może być trochę mała, musiałbym ją na żywo zobaczyć. Jeżeli kupiłbym ją w sklepie internetowym to mogę ją zwrócić bez podania przyczyny, tak?

z innych myszek: kana v2 byłaby ok? może używał tu ktoś Genius M6-600 i może polecić? Rival 100 wciąż nie ma poprawionych tych gumowych boków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rival 100 jest ogólnie ok, ale dopłaty do Zowie raczej nie będziesz żałował. To klasa wyżej, zarówno jeżeli chodzi o sensor (tu w sumie nawet 2 klasy wyżej) i wykonanie.

Te gripy plastikowe można lubić lub nie - mnie średnio przekonują, ale w sumie spisują się całkiem nieźle, choć przyjemniejsza w dotyku byłaby guma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...