Skocz do zawartości

Dying Light - Podczas rozgrywki w sieci automatycznie wyrzuca wszystkich graczy


DarkChim3ra

Polecane posty

Witam! Mianowicie mam kolejny problem w moim życiu. Jest nim to iż, gdy gram Dying Light i zapraszam kumpla do gry bądź wejdzie łowca to po około 30 min wyrzuca wszystkich z gry i musze na nowo zapraszać. Internet ma dobrą prędkość i dużą ilość transferu. Gdyby to byla jego wina to rozłączało by mnie też ze Steam'em, a tak nie jest. Pomysły? Pozdrawiam wink_prosty.gif

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Steam jest średnim wyznacznikiem stałości połączenia.

Zrób tak:

-kliknij znaczek windows na klawiaturze,

-napisz cmd i naciśnij enter - powinno wyskoczyć czarne okienko

-wpisz komendę ping google.com -t

-pownny zacząć pojawiać się linijki typu "reply from blablablabla"

-teraz odpalasz grę i grasz

-jak wywali wszystkich z serwera, to wyłącz grę, wróć do czarnego okienka, naciśnij tam ctrl+c i sobie przejrzyj te wszystkie linijki, które wypluło. Jeśli w którymś momencie pojawi się cokolwiek innego niż "reply from..." (ewentualnie skontroluj część "time=" czy ta wartość w którymś momencie nie wzrosła jakoś drastycznie względem tego co wcześniej było), może to jednak oznaczać problemy ze stabilnością Twojego łącza.

Also - czy gdy to TY połączysz się do czyjejś gry, to dzieje się tak samo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Akurat Steam jest średnim wyznacznikiem stałości połączenia.
Zrób tak:
-kliknij znaczek windows na klawiaturze,
-napisz cmd i naciśnij enter - powinno wyskoczyć czarne okienko
-wpisz komendę ping google.com -t
-pownny zacząć pojawiać się linijki typu "reply from blablablabla"
-teraz odpalasz grę i grasz
-jak wywali wszystkich z serwera, to wyłącz grę, wróć do czarnego okienka, naciśnij tam ctrl+c i sobie przejrzyj te wszystkie linijki, które wypluło. Jeśli w którymś momencie pojawi się cokolwiek innego niż "reply from..." (ewentualnie skontroluj część "time=" czy ta wartość w którymś momencie nie wzrosła jakoś drastycznie względem tego co wcześniej było), może to jednak oznaczać problemy ze stabilnością Twojego łącza.

Also - czy gdy to TY połączysz się do czyjejś gry, to dzieje się tak samo?

EDIT:Dam PC do informatyka bo są jakieś blue screeny... więc co mi po graniu teraz w DL.

EDIT2: Mam całkiem nowiuśki system, zero problemów z wyrzucaniem graczy i bluescreenów brak :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...