Skocz do zawartości

Ps4 vs Xbox One


Kloso14

Polecane posty

Witajcie, jakieś pół roku temu pisałem tu na forum z prośbą o złożenie pc-ta na którym będę mógł pograć w najnowsze tytułu i tak się stało, ze go kupiłem, lecz coraz bardziej sobie uświadamiam, ze jestem bardziej graczem konsolowym niż pctowym. Konsole w moim życiu były od zawsze, miałem począwszy od 1 Playstation wszystkie częsci, aż do 4, zamiast której kupiłem owy komputer. Najbardziej przeszkadza mi to, ze gatunki które są moje ulubione czyli gry wyścigowe na pc-tach są bardzo słabe, ba nawet nowy need for speed ma ponad pół roczne opóźnienie (każdy z nas wie czym jest to spowodowane). Także zwracam się do was z prośbą, żebyście pomogli mi w wyborze. Oczywisice przewagą xone jest forza,a z drugiej takie tytuły jak Uncharted nie są mi obce i też się przy nich świetnie bawiłem. Większość gier w które będę chcaił zagrać jest multiplatformowa tzn. fifa 16, ufc czy nowy nfs. Co byście radzili w takiej sytuacji? Najprostsze rozwiązaniu to zakup obydwu konsoli, lecz na to mnie nie stać :D. O tv nie martwię się , bo mam i konsola będzie podłączona pod led tv samsung 32' full hd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli od lat grasz na ps to jednak w jego stronę się bym skłaniał. Tym bardziej że ps4 jest jednak wydajniesza od xboxa, przez co gry multiplatformowe mogą na niej wyglądać lepiej. no ale najważniejsze jednak są gry, sam musisz uznać na których bardziej ci zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFSem bym się w ogóle nie kierował, zwłaszcza gdy na PS4 są takie tytuły jak DRIVECLUB.

Choć z drugiej strony na Project CARS i Assetto Corsa przyjdzie na konsolach poczekać dłużej.

Suma sumarum - rzecz gustu. Wybierz konsolę której oferta (gry, usługi, kontrolery etc.) bardziej Ci odpowiadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...