Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

triksio666

Call of Duty:World at War

Polecane posty

Czy Ci wszyscy którym się z (orginalną wersją) Call of Duty World at War,dzieją rzeczy takie jak: Nie mogą grać w multiplayer-Czy przeszło wam ta już????? Bo mi nie,cały czas nie moge być online....do tego skasowały mi się sejwy z singla... :angry: . Słuchajcie czy ktoś może mi wszystko dokładnie wytłumaczyć co sie dzieje z CoD 5 ?? Bardzo was o to proszę....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ci wszyscy którym się z (orginalną wersją) Call of Duty World at War,dzieją rzeczy takie jak: Nie mogą grać w multiplayer-Czy przeszło wam ta już????? Bo mi nie,cały czas nie moge być online....do tego skasowały mi się sejwy z singla... :angry: . Słuchajcie czy ktoś może mi wszystko dokładnie wytłumaczyć co sie dzieje z CoD 5 ?? Bardzo was o to proszę....

Cóż ja nie mam takich problemów... Spróbuj napisać maila do LEM, albo zadzwoń, może pomogą... (dane masz na 9 str. instrukcji)

Możesz też napisać formularz na stronie:

http://www.lem.com.pl/index.php?m=FAQ&a=Show

Powodzenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to dema nie będzie? To ja tej gry nie kupie:P Bo skąd mam wiedzieć czy mi odpali wogule..:/ To ma takie same wymagania i silniczek jak CoD 4?

Wymagania minimalne są następujące (przepisane z pudełka ;)) :

OS: Win Vista/XP

Procesor: AMD 64 3200+/Intel Pentium 4 3.0GHz

Pamięć: 8GB HDD, 512RAM dla XP i 1GB RAM dla Visty

Grafika: Shader 3.0 Geforce 6600GT/Radek 1600XT 256MB

Zdaje się, że silnik graf. to lekko ulepszona wersja z czwórki.

U mnie śmiga na najwyższych detalach przy rozdzielczości 1650x1080 z ok. 40 FPS

A to pewnie na 128 mb na karcie nie pójdzie tak ładnie jak CoD 4 xD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z CoD'em jeden wkurzający problem. Zawsze kiedy prubuję wlączyć grę przez 1-2 min nic się nie dzieje a potem zapala się lampka informójąca o pracy komputera i gra ładuje sięw kilka sec. Wie ktoś jak to można przyskpieszyć?

amd 3000, gf6600gt, 1gb ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o taki czrny ekran przez 3 min (black screen) . Znajdź w Program Files(tam gdzie zainstalowałeś grę) W głównym folderze CoD 5 bedzie folder(main),a w tym folderze(video) znajdź tam plik- Treyarch.bik,a następnie przenieś go na pulpit,albo usuń...i powinno pomóc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, teraz gra włącza mi się dużo szybciej. Ale ciągle mam problem z ładowaniem poziomów. Na początku nic się nie dzieje, ale jak już zacznie się wczytywanie trwa to kilkanaście sekund. Jest jakiś sposub żeby to przyspieszyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam na tej stronce kto chce ten może sprawdzić na jakich detalach pójdzie mu gra.

PS do admina- ogólnie polecam do większości gierek

Wiesz, ta strona pokazuje tylko na goło, czy pójdzie czy nie, nie patrzy na optymalizacje itp, jak sprawdzałem na niej CoD 4 to wszsytko na minimalnych było na nie, totalna beznadzieja, ja ogólnie tej strony nie polecam bo można sie ostro przejechać, od sprawdzania takich rzeczy jest demo. Ponawiam pytanie Czy na 128 mb na karcie będzie mocnooo mulić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mam żadnych problemow z multi,ale mam jeden dosc dziwny.Otoz gram w coda w singla i jest ok,i nagle lekka zwiecha obracam o 180 stopni i luz wracam i znowu muli i tak caly czas.W sumie to nie przeszkadza bo nie muli az tak tylko np.chce kogos zabic tak troche spowolnienie i obracam sie i tak speed,wie ktos o co chodzi,z gory dzieki :D ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę głópią teorie mam. Może obraz z tej drugiej strony jest mniej absorbujący, kiedy mi gra zwalnia wtstarcz żebym popatrzył w dół a gra od razu przyspiesza.

Sam mam problem z trybem kooperacji. W singlu zagrałem sobie w Nazi Zombie (super tryb!!!) a kiedy chcę z kimś zagrać przez neta wyszukuję liste gier, wybieram wolny serwer i klikam połąć czy jakoś tak. I nic się nie dzieje, nic nie wczytuje, moge na serwer kilkać 20 razy i tak nic. Raz miałem napis "łączenie z lobby" ale po chwili wywalił mi się błąd że ta wersja nie jest już dostępna. W normalnym multi mogę sobie grać bez problemów. Mam wersję 1.1.

PS: co dają te karty śmierci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem w multi (super,ekstra,fajnie),ale jak już wczoraj wieczorem właczyłem by sobie przed snem ukoić CoD 5,to- 1. Próbuje się łączyć z serwerem i....wyskakuje takie coś - Server authentication failure. mam wersje 1.1 Czy ktoś zna odpowedź na to co mi się dzieje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Cod'em problemów nie mam, tylko mam pytanie, jak zrobić żeby SP(w którym jest co-op) chodził bez płyty? Jest to dość denerwujące wkładać płytę za każdym razem kiedy mam ochotę pograć z zombi:P Żeby nie męczyć się z płytą można zrobić obraz? Jak tak, to jakim programem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm .. a ja co do bety.... wie ktoś o co łazi z tym serwerem...!!!!

taki off poniżej

Co do kolegi z tą kartą 128m- fakt nie powiem optymalizacja ma Dużee znaczenie jak i wydajność systemu...

Mam ATI RADEON X1950 256 512mb AGP8x..... Athlon 3000+ClawHammer i 1.5 ramu .... NIepowiem by był to Super Wielki osprzęt, optymalnie skonfigurowany a na stronce fakt dostałem potwierdzone OGÓLNE osiągi takie jakie miałem na kompie.

Dlatego tez polecałem sprawdzić na wszelki wypadek.. przecież nic nie kosztuje.. poza tym chyba najlepiej poszuka na forach.... z identycznym sprzętem jak idzie.. albo betę ściągnąć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery BETA już wyłączone od 10.11.

Jakoś tak ;)

I ja mam teraz pytanko:

Mam sprzęt

AMD AThlon X2 3800+ @ 4200+

2GB DDR2 Dual Channel GEiL

Radeon HD4850 512MB

MSI K9N SLI.

Win XP SP2

I w Cod:WaW strasznie długo wczytują mi się mapy.... Nie zdążam na pierwszą rundę np w S&D wie ktoś co można z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...