Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

triksio666

Call of Duty:World at War

Polecane posty

Mam pytanie czy CoD WaW będzie mi chodziło na minimum na takim sprzecie:

-Procek 2.4ghz

-1,5 giga ramu

-karta graficzna Radeon 9800 256mb

CoD 4 działał mi bez problemow

Troche tak trudno pisac o grze, ktora jeszcze nie wyszla. Jesli dobrze pamietam, to Call of duty wymaga procesora 3,2 Ghz. Moga byc problemy, ale ludzie od cod'ów wiedza, co to dobra optymalizacja, wiec moze pojdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam proca 1,8 GHz i multiplayer śmiga mi całkiem nieźle (to się znaczy w okolicach 20 FPS, przy czym to raczej z powodu grafy, bo jak obniżam rozdzielczość to klatki skaczą w górę ;) )

Oczywiście mówię o becie, ale po pełnej wersji można się spodziewać takiej samej lub nawet lepszej optymalizacji, więc szafa gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, elegancko zainstalowałem, ale gdy uruchamiam pokazuje się czarny ekran... Konfig kompa OK, dx9 jest. Nie mam żadnych komunikatów, tlyko czarny ekran.

/ups podobny temat istnieje ale nie mogłem go znaleźć...

Po pierwsze, zamiast zakładać nowy temat, dopisz się do istniejącego. Po drugie, jak już zakładasz temat to w tytule podawaj tylko nazwę gry, o tym, że jest to beta napisz w poście. Nie robimy osobnych topików dla bety, Kolekcji Klasyki, wydania z CDA itp. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mapa to w 5, góra 10 sekund wchodzi.

Wczoraj o jedenastej wieczorem już dorwałem tą grę, pograłem niecałą godzinę i powiem, że jestem pod wrażeniem. Nie wyczaiłem jeszcze wszystkich bajerów jakie mamy do dyspozycji (maski gazowe itd.), ale i tak grało mi się świetnie. To po prostu stary dobry mechanizm z CoD 4, czy to źle? Nie! Multiplayer wymiata - to mówię już dziś. Najbardziej zaś nie mogę doczekać się premiery i chwili, w której będę mógł przejść wątek główny. To będzie święto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...