Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLodyy

Nowy komputer

Polecane posty

Witam,

Potrzebuje pomocy po raz 3. Otoz planuje zlozyc komputer do -+3tysiecy. Chce zaczac przygode z grafika komputerowa. Cos tam potrafie, ale zajme sie kursami itp. Wiec musze miec komputer w 60%przeznaczony do renderingu, programowania itp a reszta to oczywiscie gry. Przewaznie fps nic wiecej.

Zainteresowany jestem tylko sama skrzynka. Bez zadnych systemow itp. Poprzedni komputer i5 4460 r9 380 smart 530 sluzyl mi tylko do grania, ale sprzedalem i teraz musze miec cos innego. Moze lepszy procek? W przyszlosci na pewno za rok za dwa bede cos chcial wymienic to nie problem. Zasilacz rowniez moglby byc ten sam co w poprzednim zestawie. Smart se 530(nie mam, musi rowniez byc w skrzynce). Tym razem zestaw bede bral na raty w morele net. Wiec moge zamowic kiedykolwiek.

Do tego prosilbym o jakis w miare najtanszy ale dobry monitor 120-144hz oraz drugi tak do 500-600zl , ktory bedzie sluzyl do przegladania internetu, fb, poczty itp.

Oraz jakas bezprzewodowa karte sieciowa rowniez nie za droga:).

Licze na pomoc, jak narazie ani razu sie nie zawiodlem ;D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to w tym przedziale cenowym to wymień LGA 1150 na 1151 (i5-6400/6500 + GA-B150M-D3H + 8/16 GB DDDR4 2133 MHz CL13/14) i kartę na coś z przedziału GTX 950/GTX 960/R9 380. Bo upchnięcie Xeona na LGA 1150 spowoduje, że z kartą spadamy do poziomu 750/750 Ti, albo używek.

Co do karty sieciowej - taka powinna od biedy ujść.

Dirian wspominał też, że takie LG nie jest złe, a z tańszych monitorów to AOC i2369Vm/Samsung S24D390HL/S24D391HL wyglądają wciąż ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy zamienic procek i plyte na te ktore podales i tyle? Reszta tj. Obudowa, zasilacz itp moze byc jak z sygnatury? I czy te cruciale w liczbie 16 gb moga byc? I tak na poczatek wsadze 8gb, ale chce wiedziec czy tez moga byc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...