Skocz do zawartości

Rozwiązany: Fallout: New Vegas - Przy próbie dołączenia kolejnego członka do drużyny pojawia się komunikat o zbyt dużej ilości kompanów


Arnoldo

Polecane posty

Mam w grze dość dziwny błąd. Otóż już raz zwerbowałem go jeden raz, a potem grając w dodatek Arcade odłączył się i wrócił do fortu. Pomyslałem sobie, że fajnie było by zrobić także pobocznego questa z nim właśnie związanego. Tak więc wracam do fortu, chcę go zwerbować z powrotem, a on mówi mi że chętnie by się przyłączył ale w "druzynie" za dużo ludzi. czy coś w ten deseń. No w każdym razie taki standardowy tekst towarzysza, jeśli nie może się dołączyć. Próbowałem już go resetować (disable/enable), zabić i wskrzesić (kill/resurrect). Nic nie przynosi efektu. jest jakiś inny sposób na pozbycie się wszystkich towarzyszy, nawet tych wymyślonych, bo obecnie podróżuję sam. Może wtedy gra uzna, że ktoś może się znów dołączyć?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Znalazłem już na to sposób. Najpierw trzeba było dołączyć, jako towarzysza ED-E, potem dopiero dało się przyłączyć Arcade. Robota można potem odesłać, Arcade i tak pozostaje. To chyba raczej jakiś dziwny bug gry, bo nie sądzę, żeby tak miało to normalnie wyglądać. To tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś napotkał podobny problem.

Tak czy inaczej kłopot z głowy. Można temat zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...