Jump to content

Recommended Posts

Zapewne dla każdego z was granie czy to na konsoli, czy na pececie stanowi przyjemność. Ja natomiast ostatnio mogę korzystać tylko z przyjemności na komputerze, gdyż konsola odmawia mi posłuszeństwa.

Posiadam konsolkę PS4 i gdy próbuję się podłączyć do PSN pokazuje mi się błąd (WS-37397-9).

Dla mnie to dość dziwne bo około miesiąc temu jak bawiłem się w gry bardziej singlowe na konsoli wszystko działało w porządku, dostęp do psn żeby zagrać sobie z kolegą chociażby jeden dzień był bez żadnych problemów.

Na początku jeździłem po kumplach żeby sprawdzić czy u nich konsola będzie się chrzanić jak i u mnie ale u innych dostawców wszystko jest w porządku, więc najpierw podejrzewałem dostawcę internetu. Jednak po telefonie do dostawcy przekonałem się, że wina nie leży po tamtej stronie. Sięgnąłem więc po aktualizację do mojego kochanego routera (służy jako AP; model: TP-Link TL-WR841N). Po aktualizacji o dziwo, działa! Eureka! Z więlką miłością odpaliłem SW:Battlefront'a i rozkoszowałem się każdą sekundą rozgrywki. Natomiast gdy przyszedł wieczór, moje smutki do mnie powróciły gdyż mym oczom ukazał się znany mi już wcześniej błąd. Na komputerze podczas gdy próbuję się zalogować do PSN ukazuje mi się taki widok:

http://scr.hu/835f/qgr2p

Powiedzcie mi drodzy forumowicze, czy jest jakieś rozwiązanie na tenże problem? Próbowałem już zmiany MTU, DNS, nawet proxy używać ale nic z tego!

A internet mój radiowy jest. Proszę, niech mi ktoś pomoże wrócić do mego fotelu radości bym mógł z piwkiem w ręku i radością na twarzy cieszyć się i rozkoszować dalszą częścią mych growych czy gralnych wojaży.

Schemat sieci wygląda mniej więcej tak

antena radiowa -> odbiornik (sam odbiornik ma wyjście LAN które może iść do komputera jak i do routera, wybrałem router żeby rozprowadzić wifi) -> router -> lan do PC / wifi na resztę sprzętu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...