Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nwm

Kupno TV i PS3

Polecane posty

Witam,

Planuje zakup PS3 slim 160 lub 320gb, obojętnie. Staram się wylicytować taką do 400zł, na razie bezskutecznie. Bardzo proszę jeśli łaska o podlinkowanie sensownych ofert z allegro. Chcę samą konsolę z padem i niezbednymi przewodami, bez move. Chodzi mi głównie o exy GoW, Uncharted itp.

Do tego potrzebuję TV, wystarczy żeby był dobry, nie jestem jakimś koneserem. Tutaj najbardziej zależy mi na czerni i braku cloudingu. Gram i oglądam głównie wieczorami.

Mam mały pokoik jakieś 4x4m, zadowolę się 32 calami, jednak jeżeli warto to może być więcej. Miejsca mam sporo zmieszcze nawet 50 cali :) Smart TV jest mi zbędny, mam tablet, PC i mam nadzieję że za chwile dołączy do nich konsola ;)

Chciałbym się zamknąć w 1500, dlatego upatrzyłem sobie LG 32LF5610 za ok. 1050. Można go brać? Nie bedę się wstydził przed rodziną? ;) Oczywiście jeżeli jest jakaś okazja i za np. 500 zł wiecej dostane 2x lepszy TV jestem w stanie tyle wysypać z mieszka. Pisząc wprost, który z tanich TV jest wart wydania ciężko zarobionych pieniędzy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...