Skocz do zawartości

Far Cry 2


Yooo

Polecane posty

W Moich Dokumentach mam folder ,,My Games" i tam mam większość saveów z gier UBISOFTU - porada dnia: po wyłączeniu gry usuń stare zapisy pozostawiając np. tylko 3 ostatnie. Dzięki temu gra po ponownym uruchomieniu szybciej odnajdzie możliwe do wczytania zapisy (wiem trochę zagmatwanie napisałem ale chyba wiecie o co chodzi:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 258
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Od niedawna gram w far cry 2, i muszę przyznać że wywarł na mnie większe wrażenie niż poprzedniczka, lecz nie mogłem cieszyć się zbyt długo tym tytułem gdyś po prostu utknąłem. Generalnie chodzi początek gry, gdy to nasz bohater zapoznaje się z otaczającym go światem, i pierwszy raz za pomącą swego GPS znajduje diamenty. I właśnie chodzi o ten szczegół, wiadomo mi że gdy światełko przy GPS przestaje migać, jesteśmy praktycznie na przeciwko diamentów, mnie zaprowadziło to do jakiejś drewnianej skrzyni, lecz za żadne skarby nie mogę tej skrzyni odtworzyć, nie wiem co robię źle, jestem doświadczonym graczem jeśli chodzi o FPS'y, ale to mnie zagięło i to porządnie. Proszę pomóżcie, co teraz !?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna, itd. za pierwszym uruchomieniem było wszystko ok, a teraz gra uruchamia mi się w oknie ;/ mam wersję upatchowaną do 1,02. Da się jakoś przywrócić full screen? Gram w rozdziałce 1650x1080, wszystko na ultra wysokim z dx10.

EDIT: Dobra już znalazłem w googlach xD Trzeba nacisnąć Alt+Enter, jaki ja jestem yntelygentny xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy grę można zarejestrować w Kompani graczy albo coś? Wpadłoby 100pkt i zamówiłbym sobie mychę Razera ale na instrukcji jest podany jakiś kod, którego nie próbowałem jeszcze wpisać w polu rejestracji gier.

Z góry dzięki za odpowiedź,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościół masz na mapie zaznaczony. Teraz Ci nie mogę zrobić screena, bo grę mam na laptopie.

Ale Kościół znajduje się w pierwszym "mieście" w grze. Mogę także podpowiedzieć, że obok tej wioski jest przystanek autobusowy.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak jest napisane w opisie tematu, gra wywala mnie z serwerów.

Może troche sprecyzuję...

Otóż gdy wchodze do jakiejś rozgrywki na necie to pogram kilka minut i pisze mi coś w stylu "zostałeś odłaczony od serwera Farcry 2"

Nie wiem co robić. Proszę poradźcie mi coś.

Od razu chcę dodać że to jest oryginał, żeby nikt nie zadawał głupich pytań.

PS: Jeżeli wam to coś pomoże to gra mi chodzi w singlu całkiem płynnie (zacina się chwilowo tylko jak doczytuje się obszar)

BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Włączyłem Far Cry 2 i wszystko ładnie się ładuje, wybieram postać itp. i nagle mam restart komputera. Pomyślałem, że grę należy przeinstalować, więc wszedłem w dodaj/usuń programy i usunąłem far cry 2. Następnie wkładam płytkę i klikam instaluj, a tu niespodzianka............. Instalator pyta czy chcę usunąć grę, mimo że jest ona już usunięta. Klikam tak i coś tam robi. Niestety sytuacja powtarza się za każdym razem , kiedy chce zainstalować far cry 2.

Proszę o pomoc! Tydzień temu kupiłem nowy komputer i chciałbym pograć w FAR CRY 2.

Proszę o pomoc!!!!!

Chciałbym już pograć w Far Cry 2!

Mam problem, więc zgłaszam się z nim do fachowców (do Was). Proszę pomóżcie!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...