Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie sądzę, żeby tak się stało. Valve nie postąpi na tyle głupio, by zniszczyć jeden z bardziej charakterystycznych elementów swojego dzieła.

Poza tym, czytałem w PC Gamerze wywiad z pracownikami Valve'u, i wychodzi na to, iż Meet the Pyro jest już w zasadzie skończone, i było takim już długi czas temu. Czemu odwlekają jego premierę-nie wiadomo.

Wierzę jednak w kunszt Valve, i po cichu liczę na jakiś soczysty update, razem z tym filmikiem.

@DOWN- Hm, tych butków w wersji Strange jeszcze nie widziałem. Zdaje się, że większość Kuriozów stoi po 1-2 Metale lvl.2. Popróbuj na serwerach handlowych, może znajdziesz jakiegoś maniakalnego goomba-stompera, który wyłoży więcej.

Skrzynie: z #16 wypadają farby, zwykłe bronie i czapki dla Scouta. Z #43 leci hełm dla Medyka, Coupe D'isaster dla grubego, niespecjalnie wartościowe Kurioza, i takież części do broni (tzn. śledzące jedną wybraną statystykę, w tej skrzyni np. ugaszonych kolegów z drużyny). W #45 znajduje się kilka bardziej wartościowych Kuriozów (m.in. wyrzutnia "przylepek" dla Demomana, dużo warta), Strange Parts, i kilka nakryć głowy. TUTAJ masz stronkę z kompletną zawartością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tej skrzynki, właśnie ją otworzyłem i otrzymałem takie coś: http://img600.imageshack.us/img600/3136/kuriuzum.jpg

Co o tym sądzicie? I jeszcze pytanie z mojej strony, bardziej opłaca się otworzyć skrzynkę nr 16, 43 czy 45? Jeszcze nie ogarniam tych itemków za bardzo i byłbym wdzięczny za rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@xperiax81 dwie kwestie dotyczące kupna czapek na allegro.Według valve jest to nielegalne i jest to oszustwo a po za tym kto normalny zapłaci 40 zł za czapkę.

Hehe powiedz to mojemu koledze, zapłacił za czpkę chyba 70zł. Tak btw, ktoś wie czy kupno łuku dla snajpa jest tak samo nie legalne? Bo kurcze nigdzie mi nie może wypaść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KtRplayer, Ja chyba mam jakiś łuk na stanie, ale nie wiem :P. Jak bardzo potrzebujesz, to mogem kupić (co tam jeden scrap w góre czy w dół...). Co do tematu, gra ma swoją oryginalność, potrafi wciągnąć i przede wszystkim brawa dla Valve... Oni nie ciągną za nas kasy za żadne dopalacze (nie ma ich, wiii!), a czapki, bronie możemy zdobyć za granie. Wszystkie gry z mikropłatnościami powinny brać z nich przykład...

Kocham tę grę również za to, że kupiłem dzięki niej parę gier na Steam, płacąc kluczami Mann Co. (oczywiście, jest to legalny handel), za które nie zapłaciłem złotówki... W sumie to zapłaciłem w tej grze tylko za premium...

Jeszcze raz. Brawa dla VALVE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - od kiedy wprowadzono w TF2 model F2P, to gracze, którzy dokonają zakupu w mann.co wykupują automatycznie konto premium. Zostają wtedy zapytani o "mentora". I tu moje pytanie - jak zostanie nagrodzony ów "mentor", jeżeli wybierze go więcej niż 1 osoba - za pierwszym razem trafiły mi się patrzałki profesora (wykupiłem parę itemków na koncie brata, żeby miał konto premium, dlatego to wiem)?

BTW jak ktoś szuka kogoś do gry, to ja jestem zawsze chętny :P nazwa konta steam: Jablo96 nick w grze - Jablo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko: jest trochę itemów do TF2, które można zdobyć w innych grach steam. Mam już pasożyta z Alien Swarma, Spiralną Saladę, W wakacyjnym konkursie w zeszłym roku wyhaczyłem australijskie awiatory. Jakie inne itemki i z jakich gier można zdobyć?

@UP za jakiekolwiek - liczy się ilość. U pyry po 10 zdobywasz pierwszy kamień milowy, po 16 drugi a po 22 trzeci kamień milowy i za każdym razem dostajesz niewymienialny item ( pistolet sygnałowy, dupalacz, i poskramiacz płomieni). Tak samo jest w innych klasach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@up-nie wiadomo, Ja, na ten przykład, nie bawię się w gierki Valve'a, i zwyczajnie czekam, aż coś wypuszczą. Inna sprawa, że coś mi się ostatnio, 100 megabajtowego, ściągnęło do TF2 przez Steam...ermm.gif

Z innej beczki: porozmawiajmy o PYRO.Klasa, która jako ostatnia otrzyma filmik "Meet the..." (który ma wyjść podobnoż niedługo, co mnie poniekąd natchnęło do powrotu do niej).

Z racji skompletowania obu "zestawów": Combo Pyro (Flare Gun+Axtinguisher) Skeet Pyro (Reserve Shooter+Axtinguisher) w wersjach Strange, z zapałem zabrałem się do nabijania fragów nimi właśnie. I tu popadam w konsternację.

Która broń poboczna Pyrowi najbardziej się opłaca? Dość dużo używałem RS-szybsza zmiana broni, minicrity na wrogach w powietrzu-który też, z racji bycia shotgunem, sprawdzał się dobrze w potyczkach z wrogimi Pyrami. Inna sprawa, że nawet wyrządziwszy całkiem spore obrażenia tymi 1-2 strzałami wciśniętymi po airblaście, cel wciąż żył, i, co gorsza, był zdeterminowany, by mnie zabić. Ostatnio jednak przerzuciłem się na flarownicę-która poniekąd, w użyciu, bardzo przypomina mi Huntsmana-i zacząłem odnosić lepsze rezultaty przeciw celom "palnym", z racji podpalenia powodowanego przez flarę, a także okrągłych 90 punktów obrażeń za trafienie wroga podpalonego. Tyle, że stałem się właściwie bezbronny przeciw innym Pyrom.

Chciałbym poznać wasze opinie. Których broni pobocznych Pyra używacie najczęściej? Może to nie jest żadna z wymienionych przeze mnie, tylko np. Manmelter?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spectre12 Ja osobiście wolę używać jako broń poboczną detonatora ze względu na możliwość zdalnej detonacji pocisku - jeśli chybię minimalnie to i tak mogę zadać obrażenia przy dobrym wyczuciu czasu. Wystawia mnie to na ataki pyry ale z racji tego, że moją bronią główną jest dupalacz to przy dobrej technice i odrobinie szczęścia likwiduję wrogą pyrę trafieniami krytycznymi w plecy. Po za tym zawsze zostaje mi broń do walki wręcz - ukochane grabki :D. Wierz mi - jeśli się tylko do nich przyzwyczaić to potrafią czynić cuda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tajemniczymi itemami na oficjalnej wiki TF2 znalazłem to http://wiki.teamfortress.com/wiki/ARG/pl , nowe opisy itemów.W sumie tylko pamiętnik wskazuje na pyre gdyż mówi o piekle i ogniu. Ale znalazłem też coś a mianowicie http://wiki.teamfortress.com/wiki/File:Saxton_Hale_Hearing_Transcript_pl.jpg .Jest to ukryty dialog pomiędzy kimś a Saxtonem Halem (szefem MANN CO) . Mówi on o małponałcie który zginą (to wiem też z wiki) w ,,przypadkowym'' (celowo zrobionym przez Halea aby zniszczyć dowody prototypowych broni) wybuchu rakiety kosmicznej (broń była W rakiecie). I oskarżają Hejla o kradzież Australium (substancja która powoduje wzrost inteligencji i występuje tylko w Australii w bardzo małych ilościach przez co Australijczycy są najmądrzejsi na świecie i jest ona bardzo droga) . Następnie przesłuchujący zadaje pytanie gdzie jest małponauta i australium, wtedy wybucha walka Hale VS Przesłuchując.Można wnioskowanie, że hale wygrał bo jest to człowiek co zabija niedźwiedzia gołymi rękami.

Przejdźmy do wniosków, jest tu dużo o kosmosie a co w uniwersum TF2 jest ostatnio popularne.Możemy doczekać się kolejnego kosmicznego upade.A może będzie też coś o meet the pyro (mało co na to wskazuje ale wszytko jest możliwe)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...