Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Hm... Info z gry tongue_prosty.gif Wczoraj trochę pograłem i widziałem dwóch gości z pomalowanymi pukawkami. Jeden Demo z bordowym granatnikiem, inny był Snajperem z zieloną snajperką. Nie sądzę, by to było coś specyficznego dla jednego serwa... Nie sądzę też, że coś mi się psuje z wyświetlaniem kolorów :f

Myślałem, że to część jakiegoś update'u, który przegapiłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co sądzicie o nowych przedmiotach związanych z Total War? Moim zdaniem są dość przeciętne, prócz K-9 MANE( które już mam) i Stovepipe Sniper Shako(którego nie mam-nie zdążyłem kupić na przecenie Empire i Napoleona- spóźniłem się dokładnie 90 sekund, a teraz nie będę wydawał 50 zł.). Chociaż... Może zaszaleję...

PS: Już miesiąc do Haloween!!!!!:) :) :) :) :) :[] YAAAAYYY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio testowałem klasy, by znaleźć tą najlepsza dla mnie, i okazał się nią Łucznik. Gra się nim bardzo podobnie jak żołnierzem, wychylasz się, sprzedajesz strzałą i się chowasz, 1 vs 1 praktycznie zabija wszystko, tylko scout jako takie problemy stwarzał. Headshoty wali się nim bardzo przyjemnie, bardzo fajny feeling łuku jest. Do tego Sikwondo i bandyta z buszu jak ktoś za blisko podejdzie.

Ps. Jest może jakiś temat handlowy do TF'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up: Akurat łowca w rękach profesjonalisty może być śmiercionośną bronią, ale fakt-headshota z końca mapy łukiem raczej nie strzelisz. Ale warto trenować walkę huntsmanem, bo potem w mediavalu się kosi.

Kruncher: Jeśli nie grasz głównie w Mediavalu, lepiej szukać/kupić/wymienić/wykraftować:

-Dalekosiężnego Dżezaila-bodaj najlepsza snajperka w grze, w każdym razie dla mnie-wystarczy strzał w ciało i wróg ginie(jedynie heavy potrzebuje Heada na dobry sen;)). Trochę treningu i kosisz, do tego łatwiej walczyć niż Łowcą.

-Wygodnickiego Wczasowicza- przydatne również w mediavalu, z tym itemem nie musisz szukać apteczek-wystarczy cwilę poczekać i życie samo się zregeneruje. Jednak jeżeli jesteś początkujący, powinieneś zostać przy Sikwondo/PM- na szpiegów.

W każdym razie ja stosuję taki zestaw od dawna i jestem zadowolony.

Jakie są wasze ulubione mapki? Na których najczęściej gracie? Ja ostatnio gram na Mann Manor(acziki zaległe), ale najbardziej lubię CP_Orangex3(dobrze piszę?)

Swoją drogą, ostatnio kupiłem parę Total Warów na Steamie. Zdecydowałem się raczej z powodu niskich cen i chęci pogrania w dobre strategie( nie licząc Rome-kupiłem za 1?, mimo że grę mam, ale spodobał mi się K9-Mane), ale przy okazji dostałem parę itemów do TF2(oczywiście Genuine), a konkretnie:

-K9-Mane: Wilczy kaptur dla Demo i Heavy'iego

-King of Scotland Cape: królewska szata dla Demo(z koroną(choć ja gram w zestawie z Menpo i K9-Mane, wygląda równie ładnie i "rycersko") mamy Demoknighta pełną gębą)

-Menpo: Maska Szoguna dla Soldiera i Demo(wszystko dla niego;))

-Distinguished Rogue: Garnitur w stylu Napoleońskim dla Spy(to dostawał chyba każdy, kto kupił w weekend jakiegoś Total Wara). Szykowne wdzianko.

I do tego zdobyłem Spiralną saladę dla wszystkich klas. Jestem zadowolony, bo wreszcie mam dość sporo czapek i ozdób. I to "Genuiny"!

I nie, nie jestem osobą, która kupuje wirtualne itemy dla avatarów za prawdziwe pieniądze, by moja postać była bardziej $vv33T^ś/|/^. W życiu nie kupiłem itemu do TF(ani innej gry) za prawdziwą kasę(chyba, że liczymy DLC, ale to inna sprawa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat łowca w rękach profesjonalisty może być śmiercionośną bronią, ale fakt-headshota z końca mapy łukiem raczej nie strzelisz.

Profesjonaliści nie używają huntsmana. Pokaż mi zawodowego gracza który porzuci snajperkę dla łuku.

I właśnie na tym w 90% przypadków polega gra huntsmanem - naciągasz strzałę, celujesz byle gdzie i modlisz się, by w kogoś trafiło.

Ale warto trenować walkę huntsmanem, bo potem w mediavalu się kosi.

Mniej więcej tak sensowne, jak rada by biegać Medykiem i szpikować ludzi bełtami, bo potem w medievalu się kosi.

Do medievala jest jedna mapa, która grana jest niemal wyłącznie na serwerach mających ją 24/7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonaliści nie używają huntsmana. Pokaż mi zawodowego gracza który porzuci snajperkę dla łuku.

Pokaż mi w jaki sposób mam to zrobić. Argument z [ciach].

I właśnie na tym w 90% przypadków polega gra huntsmanem - naciągasz strzałę, celujesz byle gdzie i modlisz się, by w kogoś trafiło.

I drugi argument z [ciach]. Pomijam już fakt, że statystykę sobie z główki wziąłeś (odpowiem ci tym samym co ty mi - pokaż mi te 90%), a druga częśc twojego zdania można przypisać do każdej klasy w TF'ie. Bo ta gra rzeczywiście takiego skilla wymaga, że ho-ho :)

-Dalekosiężnego Dżezaila-bodaj najlepsza snajperka w grze, w każdym razie dla mnie-wystarczy strzał w ciało i wróg ginie(jedynie heavy potrzebuje Heada na dobry sen;)). Trochę treningu i kosisz, do tego łatwiej walczyć niż Łowcą.

Chodziło ci chyba o Machine, bo to ona ma bonus do body shotów, aczkolwiek też nie zjada na hita, bo hici chyba za 171, podczas gdy większośc klas ma 175+. Normalna snajperka wali za 150. Zresztą po co się pierniczyć, jak head shoty w tej grze wali się dziecinnie łatwo :) A od Dalekosiężnego polecam bardziej Zabawkę zawodowca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi w jaki sposób mam to zrobić. Argument z tyłka wyjęty.

Nie odwracaj kota ogonem. Twierdzisz, że huntsman jest groźny w rękach profesjonalisty. Ja proszę o pokazanie mi profesjonalisty, który używa huntsmana. Proste.

Przy okazji, dobra rada - pograj tak z 2000 godzin, spróbuj sił w highlanderze/6v6 albo zagraj przeciwko ludziom, którzy po prostu są dobrzy, zorganizowani i wiedzą co robią, zanim zaczniesz chrzanić, że "lololol ta gra niewymaga skilla hehehe xD" i że łatwo się strzela headshoty. Serwery z 32 slotami, dustbowl 24/7, premium i innymi takimi pierdołami nigdy nie miały, nie mają i nie będą mieć żadnego poziomu. Tak samo z serwerami Valve i znaczną większością serwerów polskich.

druga

częśc twojego zdania można przypisać do każdej

klasy w TF'ie. {że niby każdą klasą celujesz gdzie popadnie i modlisz się żeby coś trafić}

Pominę milczeniem tę godną pogardy bzdurę. Wybacz, z tego zdania jednoznacznie wynika, że jesteś po prostu beznadziejny w TF2.

Aha - jeśli będziesz brał na serio i do siebie wszystko, co ludzie wypisują w Internecie, to źle się to dla ciebie skończy. Procenty które podałem w żadnym wypadku nie miały odzwierciedlać faktycznego stanu rzeczy - to tylko sugestia, że znaczna większość graczy używa huntsmana właśnie w ten sposób.

No i tak się jeszcze przyczepię - Machina zadaje minimalnie 147, a maksymalnie 198 na zwykłym bodyshocie, więc może nie zdjąć aż 5 klas jednym strzałem! Straszne, co? Normalna snajperka waha się od 128 do 172 na bodyshocie.

Skoro już się czepiam... Większość klas nie ma 175+. Cztery klasy mają 125, jedna 150, pozostałe cztery - 175, 175, 200, 300.

Mam dalej udowadniać, jak mało wiesz na temat tej gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chcę mi sie dyskutować z kolesiem, który czerpie jakąś dziwna satysfakcję z wywoływania kłótni, który sam sobie przeczy a wiedzę opiera na wiki... Ja ci odpisałem już wcześniej na twoje "zarzuty". A headshoty strzela się bardzo łatwo, to że ty tego nie umiesz, nie znaczy, że każdy gracz ma z tym problemy. Koniec offtopu, napisz sobie ostatnie słowo, by się cieszyć ze zwycięskiej batalii na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz trollować, wpierw się tego naucz. Jeśli chcesz dyskutować, to warto najpierw się czegoś dowiedzieć o przedmiocie dyskusji. Dobrze jest też poznać znaczenie niektórych słów i nauczyć się czytać ze zrozumieniem, bo najwyraźniej z tym też masz problem.

Nie "wywołuję kłótni", tylko mam zdanie odmienne od twojego, co ładnie nazwałeś "argumentami z [beeep]" i uznałeś to za jakże ciętą ripostę, popartą własnymi (błędnymi) argumentami. Nie wiem po co odpowiedziałeś na coś, co nie było skierowane do ciebie, bo teraz ze swoją niewiedzą się już tylko pogrążasz, twierdząc jednocześnie, że sam sobie przeczę i starając się wmówić mi, że się mylę lub nic nie potrafię - ale okej, ciągnij to dalej, ja się świetnie bawię.

Prawda jest taka, że głupio idziesz w zaparte usiłując przekonać znacznie bardziej doświadczonych graczy o swojej ogromnej wiedzy której nie masz i umiejętnościach których nie posiadasz, co wypada dość żałośnie.

A - jeśli znajdziesz mi lepsze i pewniejsze podręczne źródło danych i statystyk dla TF2 niż oficjalna wiki, to daj znać. Chętnie się z nim zapoznam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Kruncher, sugerując, że TF2 nie wymaga skilla zdrowo przesadzasz. Widać nigdy nie grałeś z ludźmi, którzy grają w tę grę bardziej na poważnie. Poza tym - wystarczy pooglądać mecze pro teamów na YouTube.

To, że łatwo zacząć grać (bo taka jest prawda), nie znaczy, że łatwo jest jakąś klasę wymasterować. Jeżeli tak łatwo grać każdą klasą, to dlaczego tak często widuję ludzi, którzy przez cały mecz zdobywają bardzo mało punktów? :P Ja sam nie jestem bardzo dobrym graczem, ale i tak często zdarza mi się być na czele tabeli, podczas gdy inne osoby grające tą samą klasą nie potrafią wyciągnąć połowy mojego wyniku.

A z Huntsmanem... Jasne, da się fajne akcje robić. Ale celne wymierzanie headshotów? Chyba jak ktoś stoi w miejscu :P No, chyba, że nie wiem, gra się z ludźmi, którzy na przykład w ogóle nie skaczą i poruszają się tylko po linii prostej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak się jeszcze przyczepię - Machina zadaje minimalnie 147, a maksymalnie 198 na zwykłym bodyshocie, więc może nie zdjąć aż 5 klas jednym strzałem! Straszne, co? Normalna snajperka waha się od 128 do 172 na bodyshocie.

Skoro już się czepiam... Większość klas nie ma 175+. Cztery klasy mają 125, jedna 150, pozostałe cztery - 175, 175, 200, 300.

Ta tylko ze zdecydowana większość serwerów ma wyłączony rozrzut damage więc się nie wacha i snajperka zadaje 150 a machina ~170.

Mnie tylko smuci to granie 6vs6 bo 9 klas ale tylko 4 dobre ;p[scout,sold,demo,med;czasem wpadnie jakis pyro ale raczej rzadko]]

no i może to że te przepisy zabraniają tak wielu rzeczy że szkoda gadać.

za to highlander polecam bo sie gra bardzo fajnie nie ma jak na publikach milion demo co spam sticky=win all

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruncher: jak to nie wymaga skilla? Dawno takiej głupoty nie słyszałem.

I rzeczywiście-gra huntsmenem to raczej tylko w mediavalu. Chyba, że grasz z noobami, którzy grać nie umieją.

Poza tym: nie pomyliłem Dżezaila z Machiną. Machinę testowałem i uważam ją za słabą broń. Niby dobry damage, ale ma amunicję smugową i nie strzela bez włączenia lunety. A taki dżezail to dobra broń, bo jak cię zatakuje ktoś 1na1, to masz szansę go zdjąć. W każdym razie uważam dżezaila za najlepszą snajperkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dalekosiężnego Dżezaila-bodaj najlepsza snajperka w grze, w każdym razie dla mnie-wystarczy strzał w ciało i wróg ginie(jedynie heavy potrzebuje Heada na dobry sen;)). Trochę treningu i kosisz, do tego łatwiej walczyć niż Łowcą.

umm czym się różni Dalekosiężny Dżezail od zwyklej snajperki? tym ze ładuje się wolniej, dostajesz ładunki[szybciej się ładuje za każdy ładunek] za heady ale tracisz za body shoty

nie wiem w czym to miało by pomóc w 1vs1. Damage takie same a jak walczysz 1vs1 to nie będziesz czekał na ładowanie.

Pomyliłeś, pomyliłeś tylko nie chcesz się przyznać xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...