Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Ale wszyscy tutaj zapomnieli (łącznie ze mną) o dziwnych plikach dźwiękowych

Citations for minions:

"sound\npc\minion_stun_charge_up.wav"

"sound\npc\minion_stun_launch.wav"

"sound\npc\minion_stun_kill.wav"

"sound\npc\minion_start_build.wav"

Citation for credits:

"sound\ui\credits_updated.wav"

"sound\vo\heavy_mvm_collect_credits04.wav"

"sound\vo\heavy_mvm_collect_credits01.wav"

"sound\vo\heavy_mvm_collect_credits02.wav"

"sound\vo\heavy_mvm_collect_credits03.wav"

"sound\vo\engineer_mvm_collect_credits01.wav"

"sound\vo\engineer_mvm_collect_credits02.wav"

"sound\vo\engineer_mvm_collect_credits03.wav"

"sound\vo\soldier_mvm_collect_credits01.wav"

"sound\vo\soldier_mvm_collect_credits02.wav"

"sound\vo\medic_mvm_collect_credits01.wav"

"sound\vo\medic_mvm_collect_credits03.wav"

"sound\vo\medic_mvm_collect_credits02.wav"

"sound\vo\medic_mvm_collect_credits04.wav"

Citation for bombs:

"sound\vo\medic_mvm_bomb_destroyed01.wav"

"sound\vo\medic_mvm_bomb_destroyed02.wav"

"sound\vo\medic_mvm_bomb_upgrade01.wav"

"sound\vo\medic_mvm_bomb_upgrade02.wav"

"sound\vo\medic_mvm_bomb_upgrade03.wav"

"sound\vo\medic_mvm_bomb_see02.wav"

"sound\vo\medic_mvm_bomb_see03.wav"

"sound\vo\medic_mvm_bomb_see01.wav"

"sound\mvm\mvm_bomb_warning.wav"

"sound\vo\mvm_bomb_reset01.wav"

"sound\vo\mvm_bomb_reset02.wav"

"sound\vo\mvm_bomb_reset03.wav"

(There are the same medic voice lines for heavy, soldier and engineer but I excluded them as they are named nearly the same)

Citation for powerups and upgrades:

"sound\mvm\mvm_bought_upgrade.wav"

"sound\mvm\mvm_used_powerup.wav"

Citation for waves:

"sound\mvm\mvm_wave_done.wav"

"sound\music\mvm_end_wave.wav"

"sound\music\mvm_end_tank_wave.wav"

"sound\music\mvm_end_mid_wave.wav"

"sound\music\mvm_end_last_wave.wav"

"sound\vo\medic_mvm_wave_end01.wav"

"sound\vo\medic_mvm_wave_end02.wav"

"sound\vo\medic_mvm_wave_end03.wav"

"sound\vo\medic_mvm_wave_end04.wav"

"sound\vo\medic_mvm_wave_end05.wav"

"sound\vo\medic_mvm_wave_end06.wav"

"sound\vo\medic_mvm_wave_end07.wav"

Citation for tanks:

"sound\mvm\mvm_tank_loop.wav"

"sound\mvm\mvm_tank_horn.wav"

"sound\mvm\mvm_tank_deploy.wav"

"sound\mvm\mvm_tank_start.wav"

"sound\mvm\mvm_tank_end.wav"

"sound\mvm\mvm_tank_smash.wav"

"sound\mvm\mvm_tank_explode.wav"

"sound\vo\medic_mvm_tank_alert01.wav"

"sound\vo\medic_mvm_tank_deploy01.wav"

"sound\vo\medic_mvm_tank_shooting01.wav"

"sound\vo\medic_mvm_tank_shooting02.wav"

"sound\vo\medic_mvm_tank_shooting03.wav"

Citation confirming that the giants are robots:

"sound\vo\medic_mvm_giant_robot02.wav"

Citations confirming that robots can be sapped:

"sound\vo\medic_mvm_robot_sapped01.wav"

"sound\vo\medic_mvm_robot_sapped02.wav"

Citation for some heavy-specific soundfiles:

"sound\vo\heavy_mvm_rage01.wav"

"sound\vo\heavy_mvm_rage02.wav"

"sound\vo\heavy_mvm_rage03.wav"

"sound\vo\heavy_mvm_rage04.wav"

"sound\vo\heavy_mvm_kill_rocket01.wav"

"sound\vo\heavy_mvm_kill_rocket02.wav"

"sound\vo\heavy_mvm_kill_rocket03.wav"

Citation for robot voices:

"sound\vo\mvm\mght\demoman_mvm_m_painsevere01.mp3"

"sound\vo\mvm\norm\demoman_mvm_painsevere01.mp3"

(There are many more of these (and not limited to demoman), in the norm and mght folder (both folders seem to have the exact same named files). They are probably the robot voices, which are probably pitch modulated or something similar)

Citation that you have to be ready:

"sound\vo\engineer_mvm_ask_ready01.wav"

"sound\vo\engineer_mvm_ask_ready02.wav"

"sound\vo\engineer_mvm_say_ready01.wav"

"sound\vo\engineer_mvm_say_ready02.wav"

Citation for a robot boss:

"sound\npc\robot_boss_stun_start.wav"

sound\npc\robot_boss_stunned.wav"

sound\npc\robot_boss_stun_recover.wav"

sound\npc\robot_boss_acquire.wav"

sound\npc\robot_boss_voice_01.wav"

sound\npc\robot_boss_voice_02.wav"

sound\npc\robot_boss_voice_03.wav"

sound\npc\robot_boss_footstep_01.wav"

sound\npc\robot_boss_launch_grenades.wav"

sound\npc\robot_boss_launch_rockets.wav"

sound\npc\robot_boss_hurt_01.wav"

sound\npc\robot_boss_vulnerable_01.wav"

sound\npc\robot_boss_charge_up_nuke_attack02.wav"

sound\npc\robot_boss_nuke_attack.wav"

sound\npc\robot_boss_scanning.wav"

Pastebin of all soundcaches except for the ones mentioned in the OP: http://pastebin.com/2RSHK8Ns

Client/server Binary file strings:

Assorted Strings:

MvMVictory

MvMDefeat

CMsgMvMVictoryInfo

CMsgMvMVictoryInfo.Player

grant_reason

CMsgMvMVictoryInfo.GrantReason

squad_surplus_claimer_steam_id

badge_granted

badge_progress_updated

badge_leveled

badge_level

CMsgMvMVictoryInfo.Item

TF_Matchmaking_TOBOR

TF_Matchmaking_MU_VU_MU

TF_Matchmaking_INDIVIDUAL_CLASS_RESTRICTED

TF_Matchmaking_TEAM_CLASS_RESTRICTED

TF_Matchmaking_INDIVIDUAL_MARATHON

TF_Matchmaking_TEAM_MARATHON

TF_Matchmaking_COMMANDER

TF_Matchmaking_TOBOR_CRSK

TF_Matchmaking_TOBOR_CRSK_EpsilonPyro

TF_Matchmaking_TOBOR_CRSK_EpsilonEngi

TF_Matchmaking_TOBOR_CRSK_PJoe

TF_Matchmaking_TOBOR_CRSK_GLaDOS

TF_Matchmaking_TOBOR_CRSK_Wheatly

TF_Matchmaking_TOBOR_CRSK_ATLAS

TF_Matchmaking_TOBOR_CRSK_PBody

TF_Matchmaking_TOBOR_CRSK_CCube

TF_Matchmaking_TOBOR_CRSK_D0G

TF_Matchmaking_TOBOR_CRSK_RZOEY

TF_Matchmaking_TOBOR_CRSK_VICI

TF_Matchmaking_TOBOR_CRSK_TFH **

TF_Matchmaking_WizardStep_TOBOR_PLAY_FOR_BRAGGING_RIGHTS

TF_Matchmaking_WizardStep_TOBOR_TOUR_OF_DUTY

TF_Matchmaking_WizardStep_TOBOR_CHALLENGE

TF_Matchmaking_WizardStep_TOBOR_SELECT_CRSK

TF_Matchmaking_WizardStep_MARATHON_LENGTH

TF_Matchmaking_WizardStep_MU_VU_MU_BONUS

TF_Matchmaking_WizardStep_COMMANDER_ALLIANCE

TF_Matchmaking_WizardStep_CLASS_RESTRICTIONS

TF_GC_TEAM_DEFENDERS

TF_GC_TEAM_BROADCASTER

ChatChannelType_Regional

ChatChannelType_Custom

ChatChannelType_Party

ChatChannelType_Lobby

search_play_for_bragging_rights

Może właśnie jak mówi MrPyro to jedynie boty jak HHH na mann manor.

PS Berlin wziął ten news stąd czy innych portali?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Teraz to już pewne, valve umie liczyć do 3.A i ten 3 brat ma ulepszoną wersje maszyny przedłużającej życie, taką wersje wszczepioną do kręgosłupa która pozwoliła mu być sprawniejszym od swoich braci.

EDIT: Mmm pozwolę sobie na mały spoiler

szkoda, że Gray zabił swoich braci, niby ich walka o żwir była bezsensowna i w sumie cała śmierć w tf2 była tylko o bezsensowny żwir to jak Redmond i Bluchard nie żyją to teraz jest to super-duper bezsensu.Oczywiście wszytko kontrolowała administratorka więc może znowu aż tak bezsensowne to nie było bo może chodziło o utrzymanie pokoju na świecie czy światowej gospodarki bo firma red i blu potajemnie kontrolowała świat a administratorka potajemnie kontrolowała red i blu więc jakiś sens w tym może jest.Ale i tak smutam się, bo Redmond i Bluchard dawali takie poczucie światowego konfliktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam obstawiać to bardziej stawiałbym na opcję z botami w sensie kontrolowanej przez SI strony, która walczyłaby z całą resztą na wzór Bezgłowego Jeźdźca ;) Może nawet Valve doda specjalny tryb rozgrywki, w którym dotychczasowi przeciwnicy łączą siły aby pokonać nowe zagrożenie choć dopóki sami nic nie ogłoszą nic nie jest pewne... równie dobrze okaże się, że nagle pojawią się nowe mapy albo stare przystosowane do rozgrywki na trzy fronty. Niemniej IMO wariant pierwszy wydaje się najbardziej prawdopodobny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak! Sądziłem, że będzie to coś bliższe updejtowi podczas Halloween a tutaj widzę, że Valve postanowiło dodać cały tryb kooperacji wzorowany na Hordzie co nie powiem, podoba mi się bardzo i pewnie sprawi, że wrócę do gry :D Podoba mi się to, że firma ciągle znajduje metody na dalsze usprawnianie gry nie zamykając się na samo player vs player i mam sporą nadzieję, że będą dalej rozwijać tryb kooperacji, bo kryje się w nim ogromny potencjał IMHO ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdeniO muszę się z tobą nie zgodzić. W L4D2 jest specjalny tryb polegający na przetrwaniu jak najdłużej.Więc MVM polega chyba na podobnych warunkach tylko nie można robotom pozwolić donieść bomby do celu.A i dlaczego kojarzy się z L4D ? Może dla tego, że to gra tej samej firmy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem Valve dało plamę i nowy tryb nie cieszy się popularnością. A "bilety" na specjalny loot to chyba troszkę przesada. Zamierzają tak wypuszczać następne dodatki? np. Halloween.? Mały kopniak ale mimo wszystko tryb może dawać frajdę, jednak pierwsze info z rana to spam wiadomości od znajomych, że trzeba płacić... Dzisiaj wgram i sam zobaczę o co chodzi ale jak narazie Valve ma minus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, żeby mieć loot z tego trybu na serwerach Mann trzeba kupić jakieś dziwne bilety. Nie wiem jak na pubach, ale tam chyba ten specjalny loot nie dropi. Cóż, od rana mam parę Gb więcej miejsca na dysku. Nie po to kupiłem kiedyś Orange Boxa żeby teraz płacić za granie z botami (!). Pierwszy raz takie coś widzę sad_prosty.gif. No, ale na "darmowe" DLC nie będę narzekał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, okazji zagrać jeszcze nie miałem, poczekam do wieczora i odpalę ze znajomymi, ale faktycznie wygląda na to, że trzeba płacić za samą możliwość grania na oficjalnych serwerach. Z tego, co zdążyłem się zorientować, to drop nowych itemów mamy gwarantowany, więc w sumie wychodzi na to samo, co kupowanie kluczy do skrzynek. Szkoda trochę, że możliwości wydropienia nowych przedmiotów mamy tylko w płatnym trybie "Man Up!". Brak gwarancji na drop po zakończeniu rundy, ale jakaś nikła szansa na nowe itemy w darmowym trybie powinna być. I trusted you, Gaben! I trusted you!

Z drugiej strony - update darmowy i grać można do woli. Jeśli nowe przedmioty to nic użytecznego, a tylko pierdoły jak odznaki i czapki to nie ma się czego czepiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będzie można zdobyć te itemy drogą handlu. Same bilety pewnie też ludzie będą sprzedawali, znając życie. Na tym ta gra polega - to jak z kluczami do skrzynek. Mam nadzieję, że tak będzie :P Mam trochę metalu, to z chęcią wydam na bileciki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ponad pół godziny czekałem na wbicie, aby na dzień dobry otrzymać komunikat, że za 5 minut wyłączą serwerytongue_prosty.gif

Też niezbyt mi się podobają te tickety, ale póki co pograłem na tylko na jednej mapce i to krótko, więc wstrzymam się z werdyktem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne z kilkoma osobami w party system będzie zacny, jednak teraz kuleje i to bardzo - wbić na serwer ciężko, a powtarzalność boli bardziej niż w L4D, bo mapki są naprawdę małe i boty ciągle chodzą tymi samymi ścieżkami.

Grając Grubym musiałem tylko biegać za Engim aby dispenser postawił mi blisko bo bz ruszania się tylko LPM i jazda ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy tryb fajny, ale sprawa z serwerami to istna masakra. Żeby pograć na oficjalach trzeba płacić za bilecik co jest zrozumiałe dla osób z freemimum, ale dla tych co kupowali w pakiecie z Orange Box itd?! Wbicie na publiczne serwy to jedno wielkie nieporozumienie. Za pierwszym razem czekałem 3 minuty i mnie rozłączyło w trakcie łączenia, drugim razem 10 minut, to zaczęło okropnie zacinać, za trzecim razem poszukałem sam serwera, to zagrałem całą rundę, a po zmianie mapy już się nie dało. Spodziewałem się, że dodadzą to jako nowy tryb do wybierania jak reszta i nie będzie problemu z dojściem do gry oraz graniem. Licze, że Valve coś z tym zrobi i jakoś cały ten system usprawni. Mogę zapłacić za bilecik do grania, ale jednorazowo i gram ile chcę, a nie jak teraz - 1 ticekt - 1 granie. @_@

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za to cierpliwie poczekałem, aż szał na MvM trochę przejdzie, i spróbowałem dziś znów. Nie mam żadnych problemów z grą, o ile korzystam z dedyków, a nie matchmakingu.

Pewien YouTuber stwierdził,pół żartem pół serio, że w MvM każda kombinacja broni jest OP. I to jest dobre. Nie ma "jedynych słusznych" zestawów, a te przemyślane i rozplanowane potrafią zdziałać naprawdę wiele. Np. takim Pyro z wymaksowanymi obrażeniami miotacza i wymaksowaną jego pojemnością, można samemu kosić całe zastępy robotów. Z pewną pomocą bukłaku z Uberchargem, udało mi się zniszczyć dwóch gigantów (Soldier i Heavy) za jednym podejściem.

Tryb zaprawdę przedni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że aby dostać specjalny item, trzeba ukończyć WSZYSTKIE mapy z ticketami :P Na razie kupiłem 1 bilecik za 1,66 REF (to chyba okazjonalnie, bo widziałem po 2,33), ukończyłem jedną mapkę i dostałem Backburnera i Shortstopa po ukończeniu. Łał :P

Ale sam tryb jest świetny. Fajne jest też to, że w końcu przydają się bronie, których w ogóle nie używam w normalnej grze. Np. Sydney Sleeper jest bardzo dobry dla Snajpera.

No i przede wszystkim - jest trudno... i świetnie. Bo później jest satysfakcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po 60min próbie ukończenia mapki Decoy z bilecikiem. Nie mam już siły. Grałem z kilkoma gośćmi z Anglii. Próbowaliśmy chyba z 15 taktyk i nic. Zawsze ktoś jakoś niefortunnie padł i przez nawet sekundkę jego nieobecności wszystko się waliło. Nie wiem, narazie jestem zbyt zmęczony psychicznie. Jest naprawdę ciężko ( co jest zdecydowanym plusem ), ale już prawie czuję tą satysfakcję jaka wyniknie z wygranej ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem intensywnie grać od czwartku wieczór i gra się naprawdę super. Ludzi się zebrało trochę i zawsze jest z kim pograć. Serwer znalazłem całkiem fajny, dobre pingi wszystko ładnie hula.

@Spectre12 - mi najlepiej pyrem właśnie się gra. Wpada się, szybko podpala i wycofuje na chwilę. :P

Jakby ktoś szukał dodatkowej osoby do pogrania, to wysyłać zaproszenie na steam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo długiego wyczekiwania i walki z bugami w końcu udało mi się wbić na "Valvowski" serwer MvM. A tryb, trzeba przyznać, jest przedni. Przyjemnie się kosi minigunem Grubego skautów i snajperów a po przejściu 8-śmiu fal jest satysfakcja dobrej wykonanej roboty :) Tryb ma potencjał i mam nadzieję, że Valve będzie go spierał i rozwijał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, "ogarniętym" drużynom normalne mecze (tj. nie Mann Up) nie sprawiają kłopotów, czy to ze względu na koordynację, czy na fakt istnienia niemal niepokonanej strategii sześciu manualnie sterowanych wieżyczek. Koszą wszystko, Sentry Bustery nawet się nie zbliżą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valve bardzo lubi takie podchody.W aktualizacji hallowenowej (tej najnowszej) soldier dostał kostium robota po którego założeniu dostajemy nowe linie dialogowe które brzmią mniej więcej tak : ,,Jestem robotem z przyszłości, jestem tu po to by zabrać wam wasze prace'' tekst bez sensu gdyby nie fakt, że na oficjalnym blogu TF2 podczas MVM uapde pojawiła się informacja : THEY TAKE OUR JOBS czy jakoś tak. Co więcej podczas gdy ujawnili mapę decoy na blogu tf2 soldier napisał, że od dawna podejrzewał, że coś takiego nastąpi. Może to kolejna nieprzydatna informacja ale zawsze fajnie jest wiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...