Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mocik1

Problem z dyskiem

Polecane posty

Witam.

Otóż od czasu wymienieniu podzespołów starego komputera(płyta główna, procesor i ram) mam ciągłe problemy z dyskiem. Najpierw jak chciałem zainstalować windowsa 7 z płyty wchodziłem w bios żeby ustawić boota i nie było tam dysku. Po wielu próbach zainstalowałem windowsa z pendriva. Zaraz po tym komp na chwilę się zawiesił potem wyskoczył bsod i po zrestartowaniu wyskoczyło coś takiego reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key. Nie znam się za bardzo na tym dlatego zrobiłem formata. Przez kilka dni sytuacja się powtarzała ale zwykły reset kompa lub zostawienie go w spokoju na jakiś czas pomagało. Bsod wyskakiwał zawsze przy 100% obciążeniu dysku co było widać na monitorze zasobów i słychać po jego pracy. Przed upragdem też nie wyrabiał ale nie wyskakiwał bsod. Dzisiaj znów to wyskoczyło ale tym razem doszło jeszcze checking file system on d the type of the file system is ntfs i to samo z c. Nie wiem czy jest sposób i sens by to naprawiać czy kupić nowy dysk

ASUS P8H67-M EVO

Samsung HD322HJ 320GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...