Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GilianV13

Laptop do 3000 zł, jak najcieńszy.

Polecane posty

Witam!

Przychodzę znowu prosić o poradę na to forum, ponieważ jest tu sporo znających się na rzeczy osób.

Rozglądam się za jakimś wydajnym ultrabookiem, gdyż za kilka miesięcy (może tygodni) mam zamiar go kupić i zastanawiam się co wybrać. Chciałbym żeby laptop był cienki, posiadał m.in. i3, 8 GB RAM, ekran Full HD IPS.

Laptop nie będzie służył do grania. Będzie na nim w jednym momencie otwarte kilkanaście kart, zatem RAM się przyda. Virtual Box'y też nie są mi obce.

Wiele osób polecało mi Dell'a 7348 oraz Dell'a 5548. Niestety z tego co wyczytałem pierwszy ma problemy z głośnością, a drugi ze spasowaniem materiałów.

Nie wiem dlaczego polecono mi tylko Dell'e gdy na rynku jest Lenovo, Asus, Toshiba i kilka innych firm zajmujących się produkcją laptopów.

Miło by było gdyby obudowa była wykonana z aluminium, a laptop miał 15".

Podsumowując chciałbym 15", cienkiego laptopa, który ma stosunkowo mocny procesor, 8 GB RAM i nie jest zbyt głośny. Jeżeli moje wymagania jak na ten budżet są za duże to proszę o sprowadzenie mnie na ziemię.

Systemu nie potrzebuję, ale domyślam się że w tej cenie nie ma już laptopów bez systemu.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...