Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UpiornyOrszak

Lumia 640 LTE czy LG Spirit LTE

Polecane posty

Cześć, parę dni temu padł mi mój leciwy LG L5 i muszę teraz kupować nowy telefon (niestety w dzisiejszych czasach bez telefonu to jak bez ręki). Telefon ów planuję brać na abonament (jedna z niższych opcji cenowych w Playu) gdzie obydwa modele wymienione w tytule kosztują 89zł. No ale nie o cenę tu chodzi a o jakość urządzenia, obydwa te telefony wyglądają przekonująco i mam spory dylemat który wybrać, bo zarówno i jeden i drugi spełnia moje wymogi. Dlatego proszę o poradę czy warto przesiadać się na Windowsa i brać Lumię czy lepiej pozostać na Androidzie i kupić LG ?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Android ma lepsze rozwiązania niż Windows a jest równie dobrze przystosowany do wymiany/odczytu plików kom-PC.

Mi osobiście wydaje się bardziej intuicyjny, prostszy w obsłudze i grzebaniu w funkcjach oraz ogólnie bardziej przyjazny dla użytkownika. Jak już miałeś telefon z Andkiem to szkoda kombinować i zmieniać swoje nawyki.

Z drugiej strony jeśli chodzi o te dwa telefony to warto pamiętać, że Lumia ma mocniejszą baterię i minimalnie większy wyświetlacz, co może mieć znaczenie dla komfortu (lub jego braku) obsługi telefonu. Generalnie obydwa telefony są porównywalne, w tym segmencie (opierając się na stronie play) generalnie nie ma w czym wybierać, ten operator ma moim zdaniem jedną ze słabszych ofert jeśli chodzi o telefony i często leci na "masówkę".

Wybierz ten, który Ci bardziej odpowiada, mając na uwadze, że czeka Cię ew. przesiadka na Windowsa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...