Skocz do zawartości

CS GO resetuje komputer


Steen12

Polecane posty

Witam, od jakiegoś tygodnia mam problem z CSem. Nie wiem czy to wynika z tej aktualizacji która miała miejsce czy o co chodzi, ale dzieje się to tylko w tej grze. Mianowicie chodzi o resety komputera.

Na pewno nic się nie przegrzewa, bo kontroluje cały czas temperatury i mam normalne, zasilacz też jest w porządku, bo jak gram w jakąś fife czy coś to nic takiego się nie dzieje. Grafika też jest ok, tak samo jak zasilacz mam ją jakieś 2 miesiące dopiero.

Przed tą aktualizacją nic takiego się nigdy nie działo. W pierwszym dniu nastąpił 1 reset, ale potem już działało normalnie. Drugiego dnia 2 resety i potem normalnie. Trzeciego już reset za resetem i tak jest do tej pory. Dzieje się to tylko i wyłącznie podczas gry w CS GO. Jaka jest tego przyczyna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia wiem, że reset przy graniu świadczy najczęściej o przegrzewaniu się sprzętu, jego zakurzeniu, problemach z zasilaczem, bądź wadliwych sterownikach (raczej karty graficznej). Instalowałeś ostatnio nowe sterowniki? To, że w innych grach problem nie występuje nie wyklucza wcale hardware'u. Zwłaszcza, że fifa raczej szczególnie komputera nie obciąża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś mi kolego powiedzieć jak to zrobić?

Edit. Zrobiłem i wszystko ok więc to nie przyczyna problemu

Kurde to się zaczęło dzień po updacie który był. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy coś z tym związane. Teraz to w ogóle mapa się nie wczytuje tylko pokaże się jaka jest i komputer siada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...