Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2 - Jak zainstalować grę bez płytki


Mgr15

Polecane posty

Witam,założyłem specjalnie konto,aby uzyskać odpowiedź na problem w jakim się znalazłem.Otóż posiadam oryginalnego BF:BC2.Mam pudełko,klucz itd.Jednak ostatnio zgubiłem płytę,gry nie mam ani na steamie,ani na originie,nie chce gry crackować,ani pobierać z torrentów.Czy jest szansa,żebym pobrał jakoś tą grę używając oczywiście kodu produktu,gra jest przypisana jakby do mojego konta EA(nie origin) i problem w tym,że nie mam jak jej zainstalować.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Despero23 Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź,origin = EA,problem w tym,że na originie nie mam jak tej gry zainstalować,bo nie jest ona przypisana do tego konta.Żałuje,że kilka lat temu nie wpisałem kodu na origina,dzisiaj nie miałbym problemu z instalacją plików gry z internetu...Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinieneś spróbować wpisać owy kod na platforme steam lub ponownie spróbować na origin. Jeśli ma opcja się nie sprawdzi to myślę że jedynym wyjściem będzie pożyczenie płyty z tą oto grą od kolegi/koleżanki, lub kupnem nowego key-a z sklepu internetowego z tego co się orientuje to jakieś 27-30 zł. Pozdrawiam i życzę owocnej gry w BF2.

Proszę o +rep ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mgr15 Na myśli miałem to, że nie zawsze Origin istniał. Wcześniej to po prostu konta EA były, czy coś w ten deseń. Poza tym ja też zbytnio nie zrozumiałem o co ci chodzi.

Jeśli koniecznie chcesz mieć grę na Origin, możesz spróbować tego:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=207087

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...