Skocz do zawartości

Wielki klan obejmujący kilka gier.


WTank7

Polecane posty

Witam. Chciałbym stworzyć klan/grupę która pozwalała by graczom grać w tej samej grupie, pod tą samą nazwą w kilka gier.

Mój pomysł obejmuje również gry e-sportowe min. Leauge of legends, Smite, Heroes of the Storm, CS-Go i wszystkie inne gry, które zostaną zaproponowane.

Fakt że w tych grach będą tworzone drużyny nie oznacza, że wykluczone zostaną one ze zwykłych "funowych" rozgrywek.

W planach jest również organizowanie wewnętrznych turniejów.

W planach jest stworzenie tego klanu w każdej grze zaproponowanej przez przyszłych członków.

Regulamin zostanie stworzony również w trakcie tworzenia klanu.

Każdy będzie mógł dołączyć.

Niestety sam nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć więc, przyda mi się każda pomoc i każdy pomysł.

Każdy pomysł użyty przez ten klan będzie skutkował nagradzaniem członka.

Każdy kto jest zainteresowany dołączeniem do mnie i wspólnym stworzeniem ,lub zostaniem członkiem, klanu proszę o kontakt :

wtank71@gmail.com

albo dodanie mnie na steam:

WTank7

lub dodanie mnie na batlle.net

WTank7#2735

Mamy już za sponsorowane, serwery min na ts , potrzebujemy każdej osoby i każda osoba przybliża nas do osiągnięcia zamierzonego celu. Dlatego proszę, udostępniajcie, dodawajcie, pomagajcie, was to nic nie kosztuje, a nam pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niuch, niuch

Czy to zapach kapusty i ogórków, czy też po prostu sam kisnę? Czasami trudno to orzec...

po poziomie można stwierdzić bezproblemowo wiek użytkowników.

Po braku umiejętności czytania ze zrozumieniem stwierdzam iż masz mniej niż 6 lat.

Ej, przecież napisał w nicku, że siedem :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...