Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Implique

Słuchawki do gier, ale nie tylko.

Polecane posty

Cześć,

Popsuły mi się słuchawki i napewno nie chodzi o jack'a bo praktycznie nic nie słychać i jest przebicie na kablu. Słuchawki nie były drogie także nie opłaca mi się ich naprawiać. Podłączyłem drugie które dał mi tata. Mikrofon nie działał. Po jakichś 15 sekundach słuchania muzyki - padł dźwięk w jednej słuchawce... Jakoś przyzwyczaiłem się do tego ale potrzebuje nowych które zaoferują mi świetną jakość dźwięku odtwarzanego jak i nagrywanego (TS3) bo te za 25 zł są po prostu słabe (pomijając względy techniczne).

Wracając do tematu:

1. Słuchawki mają służyć do:

- Grania w gry takie jak League of Legends.

- Ciągłych rozmów na TS3

- Słuchania muzyki (wielkim melomanem nie jestem także to nie jest główny priorytet.)

- Oglądania filmów, streamów i ogólnie youtube.

2. Mam zintegrowaną kartę dźwiękową w (chyba) ośmioletnim komputerze (MoBO: ASUS M4A78 PRO) także chyba lepsza byłaby opcja z wbudowaną kartą dźwiękową czyli słuchawki na USB. Mogę też kupić np. Asus xonar bo chyba widziałem taką za 110 zł? Nie pamiętam, ale mniejsza.

3. Słuchawki mają mieć regulację głośności na kablu oraz wyciszanie mikrofonu (Mam regulacje głośności na myszce ale na słuchawkach to główny priorytet)

4. Mają dobrze wyglądać. Wiem, że to głupie posunięcie ale chcę aby to nie był sam patyk z mikrofonem. Mam myszkę Logitech G402 Hyperion Fury i myślałem nad Logitech G430.)

5. Maksymalny budżet do wydania to 250-260 zł z przesyłką.

Czekam na propozycje i z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Ci Superlux'y HMC631. Słuchawki, które mogą pochwalić się jakością dźwięku na wysokim poziomie, bardzo dobrym mikrofonem oraz solidnym wykonaniem. Z tego co wyczytałem to spełniają Twoje warunki. Występują one w 3 kolorach (biały/czerwony/szary), więc na pewno wygląd można ocenić na +.

2. Mam zintegrowaną kartę dźwiękową w (chyba) ośmioletnim komputerze (MoBO: ASUS M4A78 PRO) także chyba lepsza byłaby opcja z wbudowaną kartą dźwiękową czyli słuchawki na USB.

Omijaj te 'pseudo karty dźwiękowe", bo to badziew. Zapewniam Cię, że Twoja integra oferuje lepszą jakość dźwięku niż takie coś.

4. Mają dobrze wyglądać. Wiem, że to głupie posunięcie ale chcę aby to nie był sam patyk z mikrofonem. Mam myszkę Logitech G402 Hyperion Fury i myślałem nad Logitech G430.)

Słuchawki Logitecha omijaj, bo same się łamią. Raz wygrałem tam jakieś słuchawki z Logitecha w jakimś konkursie, leżały przez 5/6 lat bezczynnie i pewnego dnia wziąłem je do ręki i same się połamały, więc słuchaweczek z Logitecha nie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HyperX Cloud - http://www.morele.net/sluchawki-hyperx-hx-cloud-black-khx-h3cl-wr-636654/

Wyżej wspomniane Superluxy też są bardzo dobre, lepiej pozycjonują, ale ogólna jakość dźwięku jest na podobnym poziomie. Ale jeżeli gry FPS nie są absolutnym priorytetem, to Kingstony wydają się nieco lepszym wyborem przy obecnej promocji na Morele. Są wygodniejsze, lepiej wykonane.

W każdym razie- w tej cenie nikt nie zaproponuje Ci tutaj nic innego z headsetów niż te dwa modele. Zwłaszcza jeśli oprócz grania chcesz chcesz też posłuchać muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie potrafia szanowac sprzetu który biorą w łapy i potem piszą opinnie, że się łamią. Posiadam ponad pół roku g430 i nie raz spadaly z dużym impetem, dają rade. Jeśli chodzi o pozycjonowanie w grach typu CS jest wspaniałe. Muzyka? Nie jestem melomanem tak jak i ty, ale piosenki często słucham i brzmienie na prawdę mi się podoba. Oczywiscie na pewno są lepsze pozycje na rynku dla muzyki w niższej cenie. Są przede wszystkim wygodnie i to chyba ich najwiekszy plus. Tego samego nie moge powiedzieć o średnio wygodnych Soundblasterach i ciężkich superluxach bez regulacji(bardziej sie jeszcze na sprzecie nie zawiodłem). Przy upalnych dniach, które ostatnio mialy miejsce głowa sie nie poci, czego nie dało sie wytrzymać przy słuchawkach z elementami skóry... No i dobrze wygładają :P

Słyszałem tez duzo dobrego o hyperx'ach od znajomych, ale na głowie nie miałem i pewnie za szybko miał nie będę bo jestem zadowolony z logitechów, wiec sie nie wypowiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KubaMulti, jakie słuchawki już miałeś i z jakimi porównywałeś te "świetne" G430? Ludzie nie wiedzą, jak potrafią brzmieć dobre i tanie słuchawki, więc gdy kupią coś pokroju SteelSeries, Razer, Logitech to wydaje im się, że to musi dobrze brzmieć, niestety gunwo prawda :) Chociaż dajmy koledze szansę niech wypowie się o porównaniu z innymi słuchawkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie potrafia szanowac sprzetu który biorą w łapy i potem piszą opinnie, że się łamią.

Akurat ja bardzo szanuję sprzęt, moje Logitechy nie miały nawet ryski, nigdy mi nie spadły, a się połamały. Ale co ja tu będę się wypowiadać, przecież Ty znasz się najlepiej na tym forum na sprzęcie audio. Te Logitechy to sam plastik, więc ws. jakości wykonania nie mają nawet startu do HyperX'ów, a sam napis "dźwięk 7.1" nie pozostawia wątpliwości, że jakość dźwięku i pozycjonowania jest maksymalnie przeciętna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superlux HD681Evo to był ten ciężki i niewygodny model o którym mówię, brzmiały fajnie, ale bez przesady.

Mówię z perspektywy normalnego użytkownika słuchawek.

Kolega nie potrzebuje świetnego pozycjonowania do League of Legends więc może pomyśleć nad jakimś muzycznym sprzętem

Wtrąciłem się tylko bo była mowa o tych G430, które są wygodne i mają dobry mikrofon

Na pewno lepszy od tego Zalmana :D, którego też miałem i był powiedzmy szczerze średniej jakości. Może dobrej jak na swoją kategorie cenową... ale dużo pozostawiał do życzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się zgodzę, że Evo mogły brzmieć fajnie ale bez przesady, w końcu to najgorzej brzmiący model Superlux jeśli nie zrobi im się moda. Ale żeby ciężkie? jedynie 20 g cięższe niż te Logitechy, a typowe Superluxy ważą 220 g, czyli 30 g mniej niż Logitechy.

Ja sam mam na głowie Takstary HD6000 które ważą 320 g i wogóle ich nie odczuwam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...