Skocz do zawartości

Battlefield 4 nie chcę się uruchomić.


krankeze71

Polecane posty

Witam mam problem z Battlefieldem 4 na kompie:

Windows 10 Home

Intel Core i7-3610QM CPU

Pamięć RAM : 8:00gb

Ge Forc1e GT 635m

I tak. Jak włączam serwer pokazuje się niebieski pasek z napisem -Dołączanie do serwera i nic się nie dzieje.

Sterowniki są najnowsze antyvirus nie blokuje gry więc niewiem co jest przyczyną.

Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeżeli jeszcze tego nie robiłeś 2 rzeczy. Pierwsza to aktualizacja programu punk buster, czasem trzeba ją robić kilkukrotnie by zadziałało bo program ten nie jest wolny od uchybień i po kilku updatach w grze bywały z nim problemy zarówno w Battlefieldzie 3 jak i 4.

Druga sprawa to pobierz z Battleloga najnowszą wytczkę do gry [też czasem trzeba próbować po kilka trazy i/lub przy okazji zaktualizować przeglądarkę internerową] Możesz też próbować trybu zgodności z Windows 7 w sumie niczym nie ryzykujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś czy w przeglądarce nie pojawia się blokada wtyczki?

Jakiej przeglądarki używasz?

Spróbuj wyłączyć ad-blocka albo uzyć innej przeglądarki.

Zobacz w managerze zadań czy uruchamia się proces odpowiedzialny za battlefielda.

Może być również tak, że gra się uruchamia ale w tle, jako zminimalizowana. Spróbuj czy przełączając okna alt+tab nie pojawi się tam okno odpowiedzialne za grę (ja tak miałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do jakiegoś momentu działało dobrze? Może spróbuj usunąć najnowsze aktualizacje z Windows Update

Bo spotkałem podobny do twojego problem ale na innym forum radzili tylko formata. Gość zrobił i mu działało. No ale format dysku to przeciez ostateczność

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ostatni pomysł . Użyj punktu przywracania systemu, ale uwaga gdybyś nie potrafił to pytaj na forum , ja niestety nie pomogę bo mam jakiś dziwny błąd ,że mimo oryginalnego systemu narzędzie to nie działa. Ważne żeby to była kopia sprzed momentu w którym były problemy z odpaleniem gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...