Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzemik14

Counter Strike: Global Offenisve mało fps

Polecane posty

Cześć.

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem niewielu (30-40) fps w grze. Dwa może trzy miesiące temu liczba klatek na sekunde wynosiła 70-90. Nie wiem czym jest to spowodowane. Reinstalując cs, wgraniu nowych sterowników i korzystając z configu porfesionalnego gracza udało mi się uzyskać ponad 100 fps jednak po kilku minutach gry klatki spadły do 40. Gram na najniższych ustawieniach graficznych i rozdzielczości 800x600.

Specyfikacja mojego laptopa:

Procesor: Intel Core i5-2410M 2.30GHz

Ram: 4GB

Grafika: GeForce GT 540M

Windows 7 Home Premium 64-bit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W parametrach startowych mam dodane: -novid -high -threads 4 -nod3d9ex -nojoy -tickrate 128 -noaafont -processheap. Włączyłem to renderowanie wielordzeniowe i jest lepiej. Najmniej fps miałem na mapie cobble bo 50. Przeczyszczę jeszcze laptopa z kurzu bo dawno tego nie robiłem (bodajże 4 lata) i mam nadzieję, że już nie spadną klatki. Dzięki wielkie za pomoc i pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nvidia.pl/object/product-geforce-gt-540m-pl.html - jak widać słabo radzi sobie z grami 3D oraz Oferuje 96 rdzeni CUDA, 128-bitową szynę do pamięci, oraz taktowania odpowiednio: 672 MHz (GPU), oraz 1344 MHz (shadery). Pamięć GDDR5 będzie pracować z częstotliwością 900 MHz. ma trochę słabe taktowanie i dlatego fps czasem spada
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...