Skocz do zawartości

Bioshock,nie włącza się


marion26a

Polecane posty

Witam wszystkich.Mam problem z grą Bioshock z najnowszego numeru Cd-action.Gra się normalnie instaluje.Ale jak klikam na ikone gry na pulpicie,to wyświetla się mała ikona z nazwą gry i dalej nic.Parametry mojego komputera:Win XP sp3,2 GB RAM,grafika ATI Radeon HD 4800,procesor AMD Athlon 64x2 Dual Core 5400+,2.81 GHz.Nie pomógł reinstal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w Panel Sterowania > Sprzęt i dźwięk > Zarządzaj urządzeniami audio > wybierasz zakładkę "nagrywanie" > kliknij prawym przyciskiem myszy na białe tło poniżej urządzeń > zaznacz opcje "pokaż wyłączone urządzenia" > powinno pojawić ci się "Stereo mix" > klik prawym i "włącz".

Odszukaj plik bioshock.exe tam gdzie zainstalowałeś grę. Prawy klik, "właściwości" i "uruchom ten program w trybie zgodności" zaznacz Windows Vista.

@ marion26a Myślę że z ostatniego punktu nie zastosujesz :> Ale reszta może ci pomoże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.Rozwiązałem swój problem.Najpierw wpisałem komendę -nosound (popszedzone spacją)we właściwościach w elemencie docelowym do gry.Gra włączyła się,ale bez dźwięku.Winien był program RAPTURE3D.Usunąłem go i gra śmiga aż miło.Na koniec usunąłem komendę -nosound.Pozdrawiam.Do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...