Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chuck90

Używany laptop do 1200 zł

Polecane posty

Witam! Jako że w tym roku zaczynam studia, chciałbym kupić sobie laptopa biggrin_prosty.gif Będzie on wykorzystywany jedynie do standardowych rzeczy: internet, filmy, muzyka i raz za czas w jakieś gry niezbyt wymagające. Chciałbym żeby chodził dość płynnie . Wiem że budżet jest słaby, ale myślę że jakąś sensowną używkę udałoby się wyhaczyć, no chyba że jest jakiś nowy godny polecenia do tej kwoty smile_prosty.gif Prosiłbym o podanie jakiś propozycji laptopów godnych polecenia, z tego co wyczytałem to dość dobry jest lenovo z580 ( tylko ta błyszcząca matryca...), myślałem też nad jakimś SONY VAIO. Proszę o pomoc smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sam nie wiem, kompletnie nie znam się na laptopach :/ Chciałbym kupić tak do 1000 zł, żeby chodził płynnie i miał 15.6" (najlepiej matowa matryca). Nie musi być nowy, chce żeby był jak najlepszy do tej kwoty. Najlepiej żeby ktoś podał konkretne modele, bo ja nawet nie wiem czego szukać...

Tutaj są laptopy w mojej okolicy, jakby ktoś wybrał coś sensownego to byłoby super :)

http://olx.pl/elektronika/komputery/laptopy/oswiecim/?search%5Bfilter_float_price%3Afrom%5D=400&search%5Bfilter_float_price%3Ato%5D=1100&search%5Bdist%5D=50

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej i tak laptopa będę mógł kupić dopiero za tydzień, wiec do tego czasu może coś znajde fajnego. Trochę mnie odpycha to ze jest to powystawowy laptop, nie wiadomo ile i gdzie leżał, no i klawiatura zagraniczna :/ Jakbyś ktoś miał jakieś inne propozycje to proszę pisać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...